Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki ha a pasim egy kicst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki ha a pasim egy kicst kisebb tőlem? és ha ő vékony de én nem vagyok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
nem az
2012. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor nem számít.
2012. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért adsz mások véleményére? A fele csak irigy kutya: És neked kell boldognak lenned, nem nekik
2012. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Örülnél ha lenne pasid a valóságban is? Nem csak online? Habár manapság mindegy. Az is igaz.

Amúgy szerintem nem ciki. Kisebb, nagyobb? Egykutya.

2012. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem ciki. Én 3-4cm-rel vagyok magasabb a pasimnál és durván 20kg-al vagyok nála nehezebb. De nem adok mások véleményére, mi teljesen boldogak vagyunk és csak ez számít. Aki ebbe beleköt, hogy "hogy nézünk ki kívülről" azzal nem kell foglalkozni...csak irigy vagy nincs nála rendben valami! 21/L
2012. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mégis kit érdekel? Egymással legyetek boldogok, nem kell ostoba társadalmi konvenciókra adni. Másrészről pedig ki és milyen alapon mondja bármiről is azt, hogy ciki? Az ciki, amit Te magad annak érzel.
2012. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15:03-nak igaza van.
2012. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt mindenki azt irja, hogy nem ciki, de avalo eletben otzkodnak a alnsok az alacsony pasiktol. Azon meg meg sem lepodom hogy duci vagy a parod meg vekony pasi. A molett lanyoknak.is akkoea egojuk van, hogy siman osszeszesik a vekony pasit. Bezzeg egy duci pasi seblinek sem kell, nemhogy a vekony lanyoknak.
2012. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(15:03-as vagyok) Szerintem nem mindenki egyforma. Nem szabad általánosítani. Nem minden duci lány egyforma, úgy ahogy nem minden vékony pasi sem az. Ahogy írtam nem vagyok vékony, 20kg-al nehezebb vagyok mint a párom és még magasabb is 3-4cm-rel. Nem mindenkinek egyforma az ízlése így senkire nem lehet ráeröltetni, hogy duci csak ducival lehet, vékony vagy vékonnyal. Én is duci vagyok mégsincs hatalmas egom. Visszafogott, új társaságban nagyon is félénk lány vagyok. Viszont jó a humorom és "mindenkivel" kedves vagyok! A párom nem 1 összeszakadt vékony ember, alapból nem túl magas (170 cm) És mivel folyamatosan kondizik és sportol, egyértelműen sokkal szálkásabb, de izmosabb is! Gondolhatjátok mit éreztem mikor megpróbált 1 buli alkalmával felszedni...kb "minek akarna 1 dagadt csajt ha bármilyen szép vékony nője is lehet? tuti csak "arra" kellek neki) aztán most mégis itt vagyunk, már 2 éve együtt, és tudom, hogy nem csalna meg. Embere válogatja. Amikor látok az utcán 1 hatalmas 200kg-os férfit az utcán 1 vékony csajjal természetesen én is meglepődve figyelem, hisz érdekes párokat szül a sors, és csak nézem és arra gondolok, milyen furcsa pár, hogy lehet ez...de aztán magunkra nézek és eszembe jut, ha nem is ennyire, de minket is meglepődve figyel néhány ember. Szóval épp eszű ember szerintem nem lovagol ezen hogy ciki vagy nem...fölösleges idő pazarlás. Szeretitek egymást és kész. Kit érdekel ki mit mond?
2012. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!