Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tehetem tönkre néhány...

Hogy tehetem tönkre néhány ismerősöm életét?

Figyelt kérdés

Na most hosszan kifejtem,hogy mire gondolok és mit miért. Szóval az életem borzasztó. Az iskolámban folyamatosan (2 éve) bántanak, beszólnak, tönreteszik a cuccaimat pedig én egy rossz szót nem szóltam hozzájuk. Eddig tűrtem minden szó nélkül és reméltem,hogy abbahagyják,de nem...És elhatároztam hogy visszavágok nekik. Háború nélkül nem lesz béke. Szerencsére 8.os vagyok és évvégén elhúzok a francba,de addig kb. 5 osztálytársam életét pokollá akarom tenni,persze mindezt titokban. Segítsetek légyszi és adjatok terveket! :) Cselszövésre fel!!! ;)


És a negatív vélemények nem érdekelnek, senki nem tudja,hogy nekem miken kellett átmennem.



2014. márc. 24. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan le akarsz süllyedni az ö szintjükre? Tényleg ezt akarod?

Mert akkor semmivel sem vagy náluk érettebb. A rutinjukkal pedig le fognak győzni. Tapasztalat. :)

2014. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem szabadna de egyszerűen elegem van és nem bírom még 3 hónapig elviselni ezt. Csak nem tudom,hogy hogyan valósítsam meg a terveimet:

-Barátok összeugrasztása

-Jegyei lerontása - habár ez nem olyan fontos nekik

-Kapcsolataik tönkretevése

-Cuccaik tönkretevése

2014. márc. 24. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Jegy és cucc elrontást hanyagold. Bankett lesz? Ott lehet hatalmas lelki sérüléseket okozni :). Nem ismerem sajnos őket. Gyenge pontokat figyeld meg, és ez alapján tervezz. Kreativitás és energia kell hozzá, ha nincs meg, bele se kezdj. Nem olyan könnyű, mint gondolnád. Egy életet akarsz tönkretenni. Háború sem 1 nap alatt kezdődik. Erre gondolj, mikor cselekedni akarsz.
2014. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :) nem is egy nap alatt kezdem..most a héten szépen kifigyelek ezt -azt, végig gondolom a lehetőségeket és kinyírom őket. És erre a 3 hónapra eldobom a lelkiismeretemet és úgy vagyok vele,hogy a cél megszentesíti az eszközt és mindent bele :)
2014. márc. 24. 22:24
 5/7 anonim válasza:
Ez full gusutustalan de szerezz valahonnan egy kakát, tedd nejlonzacsiba és amikor alkalmad nyílik rá (tesin kisurransz az öltözőbe mondván hogy pisilsz ) beletrutymózod a cipője belsejébe vagy a táskájának egy rejtett cipzáros részébe persze zacsi nélkül :D sztem ez atommmmm :DDDD
2014. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mosolyogj rájuk :-)
2014. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"háború nélkül nem lesz béke".. ez egy mentalitás;)) szerintem nem igy van, én hiába háborogtam olyan barátaimmal akik megbántottak, csak rosszabb lett.

ha ők feladták a háborút, amivel messzire elsöpörték a békét, akkor mi van:)?

talán vannak olyan életkörülmények, ahol távolról sem ismerik a "béke" szót igazán, nem méltóak rá. de azért hajrá. "negatív plusz negativ az már pozitiv.":))

2014. ápr. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!