Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány külföldi ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány külföldi ismerősöm megjegyezte már, hogy itt nem kevés a szép nő, de többségük nem viselkedik nőiesen. Okoskodnak sokat, illetve nagyon játszák magukat. Én nem láttam ezt, de most nekem is feltűnik egyre jobban?!

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

ebben hol a kérdés

amúgy igazuk van, de a szép nőkből is egyre kevesebb van, sokat sminkelik magukat, és elcsúfitják magukat :S

2013. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
oké
2013. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az igazán természetes nőből van kevés,talán így fogalmaznék....
2013. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jajj már... Már megint jönnek ezek a "külföldiek szerint...". :DD A külföldiek szerint a magyarországi férfiak meg hímsoviniszták, ezt alapból észre lehetett venni, nem is kellett, hogy megemlítse valaki. Ugyanúgy vannak más országokban is szép nők és vannak okoskodók is. Kár lenne felszínesen pár nő miatt elítélni az egész ország női oldalát. -.-"


Nekem meg az tűnik fel, hogy a hírhedt női szokások(vagy közhelyek), sokkal inkább fellelhetők a férfiaknál (hiszti, bolhából elefánt, sértődés, nőies öltözködés, beszédstílus, kibeszélés). A gyk-s férfiaknak meg fáj , hogy nem nekik udvarolnak.

2013. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez így van. Lehet, h a magyar lányok a legszebbek a világon, de az is esélyes, h ők a legfelszínesebbek és a legnagyobb ringyók is.
2013. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es. Én nem azt mondtam, hogy a külföldiek szerint, hanem ezt látja néhány ismerősöm. :)

A férfiakról is lehetne regényt írni, pl: hogy milyen nyálasan tud egyik-másik beszélni a partnerével, meg miért magasabb a férfiak hangja itt, és nem olyan szép férfias mint délen??

Szinte minden hapsi nyávog.

2013. dec. 22. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a lengyel nők jobban bejönnek mint a magyarok....de amúgy meg kit érdekel,mit gondol a másik.
2013. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!