Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te hol karácsonyoznál, ha nem...

Te hol karácsonyoznál, ha nem lenne kivel?

Figyelt kérdés
Még messze van, de előre is a karácsonyon gondolkodom. Vannak barátok, (családnál nem tudok karácsonyozni), de a barátokhoz azért mégiscsak pofátlanság lenne bekéretőzni. Arra gondoltam, hogy idén megpróbálom egymagamban jól érezni magam karácsonykor, de nem tudom, hogy milyen programot csináljak. Nem szeretnék otthon maradni egyedül.. Valami jó étteremre gondoltam, vagy valami ilyesmi. Mit javasoltok?

2014. okt. 12. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6%
"utálom a karácsonyt! Karácsonynál jobban csak a szilvesztert utálom." pedig ilyenkor lehet csak igazán magányos muffokat becserkészni
2014. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10-es teljesen igazad van.

Kerdezo, ez legyen a legnagyobb problemad. En tobb mint 30 eve kulfoldon elek, azota nem volt magyar karacsonyom, sem fejfajasom, hogy mit fozzek, sussek stb... Egyebkent is utalom az unnepeket (talan azert mert gyerekkoromban voltak) Nekem minden nap plusz 1 nap es kesz.

2014. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én? Először is megpróbálnék megismerni egy, a kérdezőhöz hasonló nyitott nőt és ha ez sikerült és jobban megismernénk egymást, akkor nem kizárt, hogy nálunk is tarthatnánk a karácsonyt vagy elmennénk ketten egy szállodába és kész.:)
2014. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!