Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kimentek megnézni a tüzijátéko...

Kimentek megnézni a tüzijátékot? Van kivel néznetek?

Figyelt kérdés

Én ezen a napon randiztam utoljára pár éve (konkrétan 6 éve :( ), pont egy tűzijátékos randi volt. Annyira reméltem hogy idén végre összejön a szerelem és tessék nem lett végül randim mára :( Eléggé odavagyok hogy ennyire kerül a szerelem... :( Mit tegyek hogy ne érezzem magam egy rakás szerencsétlenségnek?

Olyan mérföldkő szerűség lett volna ez a nap, és rossz arra gondolni hogy sokan már párban vannak... Az egyetlen barátnőmnek nincs kedve kimenni, minden más ismerősöm már régóta kapcsolatban van... Hogyan gondolkozzak most pozitívan?


2014. aug. 20. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Más kórházban fekszik annyira beteg, Te pedig csak ennyi "problémával" állsz szemben amit leírtál, remélem azért tudsz különbséget tenni a kettő közt.

De hogy ne legyek veled bunkó, kb 3 órája értem haza a konditeremből, és alig bírok lábra állni az edzéstől, és ráadásul szakad az eső, meg úgy tudom nincsen tűzijáték nálunk(Miskolc)

22F

2014. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezzel akkor te se panaszkodj az izomlázadról, hiszen az sem ér fel egy kórházban fekvő beteg szenvedésével -.-"

Erre az oldalra nem csak kórházban fekvő betegek írnak, pláne ebben a kategóriában. Hadd én határozzam meg hogy mekkora is a problémám. És a többi felhasználó is (akiknek szintén hasonló problémáik vannak). Kösz.

2014. aug. 20. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a nap akkora mérföldkő, próbáld meg összeszedni magad, és kimenni a tűzijátékra egyedül, sosem tudhatod, mikor ismersz meg valakit :)
2014. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ne görcsölj rá a témára, bár tudom könnyű azt mondani. Igaz, nekem sincs párom most, szóval ezt a részét megértem, viszont attól még sok dolgot lehet csinálni. Amíg görcsösen "párra akarok lelni" állapotban vagy, addig sajnos inkább az ellenkezője fog történni. Nem kell ennyire drasztikusan kezelni ezt a dolgot. Kitűztél egy "csakazértis randizom" napot és ennek elmaradása miatt érzel csalódást, de ennyire nem rossza helyzet azért. Mozogj kicsit, kapcsolj ki, ne foglalkozz a mindenáron szerelem témával - és akkor meglátod jóra fordulnak a dolgok és beköszönt, amire vágysz:)
2014. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég ostoba érv másokat felhozni viszonyítási alapul, mivel az egyén problémájának a súlyosságának őhozzá kell mérni, ami a saját életében játszik meghatározó szerepet. Példaként említeném, hogy senkit nem boldogítana, aki éhbérért dolgozik, szabadideje vagy nincs, vagy ha van, akkor energiája és tőkéje nincsen arra, hogy haladjon valamerre az életében, csak stagnál, akkor ő sem életvidáman mondogatná, hogy olyan jó ez így, hiszen Afrikában sokkal rosszabb élete lenne... Hanem eszébe jutnak akár a régi ismerősei, akiknek van normálisabb élete, és neki is lehetősége lett volna egy magasabb egzisztenciális szintre emelkedni a saját társadalmához mérten, és ez még jobban elkeseríti.


Nekem is nagyon lecsökkentette az életkedvemet, amikor hosszú ideig nem volt barátnőm, csak annyit tudsz tenni, hogy eljársz mindenhova, ahol esély van rá, hogy megismerkedhetsz valakivel, én is így tettem mindig. :)

2014. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden félreértés elkerülése végett a kommentem első fele az első hozzászólót érinti.
2014. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább megnézem még 1x a Galaxis őrzőit:)
2014. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is le vagyok törve ma a tüzijáték miatt...meg amiatt is, hogy mindenkinek olyan jól telik ez a nap, programokat csinálnak, vannak, akik nyaralnak, meg sorban posztolják ki a képeiket facera, hogy mit csinálnak...Engem inkább ez húz le, mert nekem ez a mai nap pocsék. Nem történik velem semmi érdemleges azon kívül, hogy gépeztem, meg elmentem sétálni...ja és párom sincs már régóta. Igazából amióta volt egy rossz kapcsolatom, azóta nem is görcsölök ezen. Régen sokat görcsöltem, úgy 4-5 évvel ezelőtt.
2014. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jól esett amiket írtatok :) Igyekszem nem rágörcsölni, csak már nehéz kivárni a szerelmet :)
2014. aug. 20. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Egész nap zuhogott az eső, elmentünk moziba, a belvárosban lakunk a Duna mentén így most hallgatom épp a tüzijáték csattogatást, közben filmet nézek.


Én nem szeretem a nagy tömeget, a viselkedni nem tudó "családokat", a vidékieket, a hülyéket, a turistákat...erre elég a belvárosban közlekedni nap mint nap, nemhogy még ma is...sok proli:D


26l

2014. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!