Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szükségem van egy társra...

Adamka1119 kérdése:

Szükségem van egy társra kivel tudnék járkálni ide oda. Esetleg valaki? 29F

Figyelt kérdés
Ismerkedés minden formáját próbáltam, nem sikerült.

2014. aug. 24. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
konkrétan mit próbáltál és miért nem sikerült?
2014. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
az ide-oda járkálni az mit takar? mozi, színház, koncert, esetleg erdő, mező, utazások városokba, tájakra, netán külföldre?
2014. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ömm szerintem rossz módon közelíted meg a problémát :/ Senki sem fogja azért a társaságodat keresni, mert neked szükséged van erre.. neked azt kell elérned, hogy valakinek rád legyen szüksége! Ez csak egy vélemény, egy próbát megér ez a módja is, de a helyedben nem fűznék hozzá sok reményt.
2014. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első és másodiknak köszönöm a hozzászólását. Harmadik te meg maradj csöndbe. Nem kértem az okoskodásból.
2014. aug. 25. 11:30
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Jaa, hogy te így állsz az emberekhez.. Mindent értek :)

Ne haragudj. Kívánom, találd meg a társad minél hamarabb.

2014. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Én leszek a társad, de semmi szex!

24/f

2014. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Korhatár? :)
2014. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
pedig igaza van a #3-asnak
2014. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7. válaszoló nincs korhatár :)
2014. aug. 26. 15:38
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Ember, képtelen vagy elfogadni mások véleményét, de sírni azt tudsz. Pedig marhára igaza van a hármasnak. Önző dolog másokra építeni úgy, hogy te nem adsz semmit cserébe. Az élet úgy működik hogy adnod kell önzetlenül és csak akkor fogsz kapni vissza. Az embereknél meg pláne. Nem fogják a popód nyaldosni a szép szemeidért. Adj, Adj és akkor várj vissza valamit. Sőt! A legtöbb ember csak arra használja a másikat, hogy legyen kinek sírni és nyávogni. Te is ilyen akarsz lenni?


Elgondolkodnék ezeken és magamba néznék ha már arra vagyok rászorulva, hogy neten vadidegenekkel haverkodjam. Kicsit nézz magadba és kezdj el gyorsan egy önfejlesztést.

2014. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!