Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te hol karácsonyoznál, ha nem...

Te hol karácsonyoznál, ha nem lenne kivel?

Figyelt kérdés
Még messze van, de előre is a karácsonyon gondolkodom. Vannak barátok, (családnál nem tudok karácsonyozni), de a barátokhoz azért mégiscsak pofátlanság lenne bekéretőzni. Arra gondoltam, hogy idén megpróbálom egymagamban jól érezni magam karácsonykor, de nem tudom, hogy milyen programot csináljak. Nem szeretnék otthon maradni egyedül.. Valami jó étteremre gondoltam, vagy valami ilyesmi. Mit javasoltok?

2014. okt. 12. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Karácsonykor nyitva van egyáltalán valami? Egyébként velem is volt már hogy egyedül voltam. Na jó nem egészen egyedül mert ott volt a kutyám. Ő sokat segített a helyzeten. De tény hogy rossz.
2014. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ország több pontján is szokott lenni karácsonyi összejövetel magányosoknak, én ide mennék, ha ilyen gondom lenne, majd december elején nézd végig a googlén, hogy hol rendeznek ilyet.
2014. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted én egy jó kis wellness szállodába mennék, ahova befizetnék ebédre/vacsorára is, így meg lenne oldva a kajám, lenne karácsonyfa és ki tudja még társaságom is akadna.:)
2014. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyedül fogom tölteni vagy otthon vagy elutazok valahová :)
2014. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A karácsony kb. ugyanez mint a szilveszer, amit itt leírtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__szilveszter-ujev__588..

Ha nem lenne a család, egyedül lennék karácsonykor. Férfi létemre azthiszem sírással tölteném, elképzelve, milyen jó lenne, ha nem lennék otthon egyedül, de nem is a családdal.

2014. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már, hogy egyedül töltöttem, mert nem tudtam haza utazni. De mondjuk engem nem hatott meg a dolog, ugyanolyan nap volt, mint a többi.


Szerintem a legjobb elutazni valahova. :) Vagy süss otthon, olvass, filmezz.

2014. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyedül szoktam, de egyáltalán nem érzem magam rosszul.
2014. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7-es, és te mivel töltöd a karácsonyt, ha egyedül vagy, és mégis jól érzed magad? Nem érzed magad magányosnak?
2014. okt. 12. 17:57
 9/13 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel tölteném az egész napot, majd este egy romantikus vacsora után "összemelegednénk" az ágyban. Már csak egy barátnő kéne, egyébiránt ez egy álom...
2014. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

otthon, egyedül. Nézek egy filmet, eszem aztán alszom egy jót.


utálom a karácsonyt! Karácsonynál jobban csak a szilvesztert utálom.

2014. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!