Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tegyek ahhoz, hogy...

Mit kéne tegyek ahhoz, hogy ne éljek?

Figyelt kérdés
19 éves fiu vagyok.. nincs barátnőm, soha nem is volt. senki nem szeret, nem is hiányoznék senkinek ha meghalnék.. én ezzel már tisztában vagyok :( tudnátok valami gyors és hatásos ötletet adni mit tegyek? :( valami mérgező növényt is irhattok, amit meg találok az utcákon.. megeszem, nem érdekel.. ugysem számit már semmi
2014. okt. 11. 13:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hagyd már ezt a túlvilágra való siránkozást, mert rossz hallgatni, ahogy megy a fejemben, miközben olvasom amit írsz.

Nagyon örülök a hozzáállásodnak a barátok és család iránt, ez helyes. Amit neked most meg kell értened, hogy 1. valójában nem akarsz meghalni 2. amíg van egyetlen ember akit fontosnak tartasz (barát, család), addig nem vethetsz véget az életednek. Soha nem tudhatod, hogy mikor fog számítani rád valaki, mikor lesz rád szüksége valakinek. És ott cseszed el az életed, amikor ez bekövetkezik és te nem leszel ott. Úgyhogy hallgass rám és elgyél ott. Nem lehet véget vetni neki csak azért mert kemény az élet. Addig húzod a beled a betonon, amíg bírod azokért, akik fontosak.


És ki tudja, ha szerencséd van, egyszer egy ilyen valakiből még barátnő is lehet.


Ezen gondolkozz el és egyelőre ezt itt most zárjuk le, én azt javasolnám.

2014. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
jó rendben :( akkor inkább hagyom.. köszönöm a válaszokat, megértettem mindet. akkor csak várok, és élem az életem. csak kicsit hiányzik a szeretet :( de ha más is kibirja akkor lehet hogy nekem is menni fog :( köszönöm mégegyszer mindenkinek! nagyon kedvesek vagytok :)
2014. okt. 11. 14:35
 23/26 anonim ***** válasza:
Örültem hogy segíthettem rendbetenni itt a dolgokat :)
2014. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Lehet írták már nem tudom. De ha senkit se érdekelsz, akkor gyakorlatilag azt csinálsz amit akarsz. Szóval... kezdheted kiépíteni az új egyéniséged. Mivel mindenki letojja hogy te jelenleg milyen vagy. Senkit nem érdekel, ha egy kicsit másképp gondolkodsz, max vissza esel, de tudsz ennél jobban?

Amugy az is probléma lehet, hogy mindenben saját magadat látod, mint központ. És arra építesz, még annak ellenére is, hogy tudod hogy hülyeség. Ha senkit nem érdekelsz, akkor ennek nincs értelme igaz?

2014. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

19 évesen iszonyat fiatal vagy még, egészségesen pedig az egész élet előtted áll.

Értelek, ez a te nagy segélykiáltásod. De nem gondolgatod, hogy bárki tanácsot fog adni öngyilkossághoz.

2014. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Látom már jó belátásra bírtad magad :) Keress egy célt magadnak, akkor lesz értelme az életednek!Egyébként szívesen elbeszélgetek veled(ha van rá igényed). Néha is úgy érzem, hogy másnak sokkal jobban szüksége lenne az életre, mint nekem...
2014. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!