Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tegyek ahhoz, hogy...

Mit kéne tegyek ahhoz, hogy ne éljek?

Figyelt kérdés
19 éves fiu vagyok.. nincs barátnőm, soha nem is volt. senki nem szeret, nem is hiányoznék senkinek ha meghalnék.. én ezzel már tisztában vagyok :( tudnátok valami gyors és hatásos ötletet adni mit tegyek? :( valami mérgező növényt is irhattok, amit meg találok az utcákon.. megeszem, nem érdekel.. ugysem számit már semmi
2014. okt. 11. 13:22
1 2 3
 1/26 Ling-ce ***** válasza:
Azt te csak gondolod, hogy nem hiányznál senkinek. A te haláloddal szegényebb lenne a világ. Még csak 19 éves vagy, egy csomó minden vár rád, nemcsak rossz dolgok. Légyszíves ne csinálj olyasmit, ami helyrehozhatatlan. Biztos van akinek hiányoznál. Lehetetlen, hogy téged ne szeressen senki. A szerelmet meg nem sürgetheted. Ne add fel! Még sok öröm vár rád az életben.
2014. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Képzelj el egy végső stádiumban lévő rákos beteget.

Minden élve töltött másodperce gyötrelem, de kapaszkodik az életbe, nem akar meghalni. Élni szeretne, de már nem teheti.

És te itt vagy 19 évesen, előtted az egész élet és meg akarsz halni azért, mert nincs barátnőd... Ez rohadt nagy igazságtalanság.

20/f

2014. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
rendes vagy hogy ezt mondod. tényleg nagyon kedves vagy! de én nem tudom már hogy van-e értelme élnem.. nem érdekel hogy most gáz-e egy fiutol hogy szinte majdnem minden nap sirok is ez miatt :'( este is sirva kell elaludnom,mert arra gondolok hogy sosem fog szeretni senki... nem tudom hogy mi lenne a helyes megoldás :(
2014. okt. 11. 13:42
 4/26 A kérdező kommentje:
szivesen oda adnám egy beteg kisgyerknek az életem.. mert én nekem csak feleslegesen van... :(
2014. okt. 11. 13:43
 5/26 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy senki nem fog szeretni?
2014. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

1-es te miről beszélsz, vagy honnan tudod mindezt? A kérdező megmondta, hogy senkinek nem hiányozna. Öngyilkossághoz tanácsot adni nemigazán lehet, a legegyszerűbb, ha bezárod magad a szobádba, és addig odmaradsz, amíg éhen nem halsz.

De minek akarsz gyors és hatásos módszert?

2014. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
nem tudom.. én nem vagyok félénk tipus, elmondom egy lánytan ha tetszik és többet akarok mint barátság.. de eddig mindig az volt a vége hogy nem kellettem neki.. nem mernék fogadni hogy lesz-e valaha is aki szeretni fog :( 5forintot sem mernék tenni rá..
2014. okt. 11. 13:52
 8/26 anonim ***** válasza:
Álljon meg a menet, most neked kajakra az az egy gondod, hogy 19 évesen még nem volt barátnőd? Én azt hittem, hogy ezzel kiemeltél egy problémát a sok közül. Hallod egyáltalán minek akarsz te barátnőt? Ha úgy érzed semmi se számít már, akkor nem azt csinálhatsz amit akarsz?
2014. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

És most az a baj, hogy visszautasítanak??

Nem csak veled történik ilyen.

2014. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

lánynak* bocsi a hibáért..

6-os, mert nem akarok szenvedni.. az éhen halás az sokáig tartana :(

2014. okt. 11. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!