Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tegyek ahhoz, hogy...

Mit kéne tegyek ahhoz, hogy ne éljek?

Figyelt kérdés
19 éves fiu vagyok.. nincs barátnőm, soha nem is volt. senki nem szeret, nem is hiányoznék senkinek ha meghalnék.. én ezzel már tisztában vagyok :( tudnátok valami gyors és hatásos ötletet adni mit tegyek? :( valami mérgező növényt is irhattok, amit meg találok az utcákon.. megeszem, nem érdekel.. ugysem számit már semmi
2014. okt. 11. 13:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Te nem tudod miről beszélsz :D 5 forintot se mernél tenni rá? Ha most ki akarod nyírni magad, az egész vagyonodat felteheted fogadásra. Szerintem ez az egész kérdés itt komolytalan.
2014. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy nem akarsz szenvedni és sokáig tartana? Ha jól látom a dolgot, kb. 50 perce még azt írtad, hogy nem számít már semmi.
2014. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
50%
Úgy se leszel öngyilkos...aki az akar lenni az nem tesz fel kérdést, hogy hogyan kell, csak fogja és megöli magát.
2014. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

hát tényleg nem számit semmi.. de miért? akkor hány napig ne egyek?

én próbálok pozitiv maradni.. sokszor gondoltam, hogy jó.. egye fene.. majd lesz barátnőm.. csak egy kis idő kell. de mennyi?

2014. okt. 11. 14:02
 15/26 A kérdező kommentje:
igaza van a 13-as nak.. nem merek öngyilkos lenni.. még egy legyet sem tudnék megölni.. gondoltam megeszek valami mérgező növényt.. azt még megmerném
2014. okt. 11. 14:05
 16/26 anonim ***** válasza:

Rengetegen vannak akik évtizedekig várnak a nagy Ő-re. Én speciel egy lány miatt elkötelezettségből nem vállalok kapcsolatot már vagy 7-8 éve, de ez most itt tárgytalan.

Bár én még nem próbáltam, mert mentalitásból ellene vagyok az öngyilkosságnak, de állítólag néhány nap után 3-4 nap után úgy elgyengülsz, hogy már érzel semmit, és az utána következő napokban egyszercsak elalszol.

2014. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok és nem volt bnőm. Több mint való nem is lesz. Már belenyugodtam!
2014. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
49%

Az hülyeség, az nem öngyilkosság. Az egy zavarodott elme utolsó elbarmolt cselekedete, a méreg bevétele. Ha nem mersz magadtól meghalni, akkor nemhogy nem mersz, de valójában nem is akarsz öngyilkos lenni. Ezesetben ne csináld, mert nagyon nagy hiba lenne.


Tűrjed szépen csendben a sorsodat, szenvedj amíg kell, és ne nyafogj miatta, mert ebben a világban senki nem kiváncsi a sikertelenek történetére, csak a sikeresekére. Sportolj, tanulj, alkoss akkor is ha soha senki egy pillantásra sem méltatja a munkádat vagy téged. Ez a hivatásod.

2014. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
én sosem voltam rossz ember.. mindig kedves voltam mindenkivel.. vannak olyan barátaim is, akiket mások lenéznek mondjuk a kinézetük miatt.. vagy akár mi miatt.. szőrnyű amugy hogy vannak olyan emberek.. de én mindig csináltam amit kellett, bármit megtennék a családomért, vagy barátaimért! és mégis ez a sorsom :( nem tudom hol rontottam el :(
2014. okt. 11. 14:19
 20/26 A kérdező kommentje:
talán ott rontottam el hogy megszülettem :(
2014. okt. 11. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!