Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, utálom az életem?

Mit tegyek, utálom az életem?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, sokat dolgozom, a napjaim csak a munkáról szólnak, se boldogságom, se örömöm. Barátaim nincsenek, illetve a munkahelyen vannak, na de azok nem igazi barátságok, barátnőm azért nincs, mert az elmúlt 4-évben, minden lány kihasznált, átvert, megcsalt stb.. És már félek új kapcsolatot kezdeni. Pedig mondhati normális vagyok, hűséges tipus, nem féltékenykedő, állítolag vicces, kedves stb.. Ezt nem egózásból írtam, csak hogy értsétek. Szinte mindennap megfordúl a fejemben az öngyilkoss*g gondolata. Szomorú vagyok, elkeseredett, magányos. Időm hétköznap nincs semmire, hétvégén, meg egyedűl kimozdúlni sincs életkedvem, ezért vagy pihenek, vagy elmegyek ismerőshöz dolgozni. Attól félek, így ez nem fog sokáig menni, kezdem feladni, napról napra egyre gyengébb vagyok, és nem látok más kiutat a fájdalmakból, mint az öngy.. Nemtudom mit kellene tennem.

2014. szept. 28. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megértelek, nekem sincs túl sok barátom, de engem mindig feldob, ha egyedül is kimozdulok.
2014. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

bulizni nem? miért? akkor ne csodálkozz hogy nincsenek haverjaid meg nőd se

aki nem hagyja hogy segítsenek rajta azon nem lehet segíteni

2014. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mennyi idióta ember van!!!
2014. szept. 30. 00:02
 14/14 anonim válasza:
Gondolom 27 évesen megszépült a régi, még fiatalabb kor. Valóban sok a hülye ember, de a válaszadók nem írtak rosszat, örökérvényű tanácsok. Most még van egy háborús, vírusos korszak is, előre tervezni lehetetlen. Éhezők viadala is lehet, szó szerint azoknak, akik vidéken 120.000 nettóból etetnek kettő gyereket, lakást bérelnek és egyebek. De legyen nettó 200.000...
2022. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!