Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, utálom az életem?

Mit tegyek, utálom az életem?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, sokat dolgozom, a napjaim csak a munkáról szólnak, se boldogságom, se örömöm. Barátaim nincsenek, illetve a munkahelyen vannak, na de azok nem igazi barátságok, barátnőm azért nincs, mert az elmúlt 4-évben, minden lány kihasznált, átvert, megcsalt stb.. És már félek új kapcsolatot kezdeni. Pedig mondhati normális vagyok, hűséges tipus, nem féltékenykedő, állítolag vicces, kedves stb.. Ezt nem egózásból írtam, csak hogy értsétek. Szinte mindennap megfordúl a fejemben az öngyilkoss*g gondolata. Szomorú vagyok, elkeseredett, magányos. Időm hétköznap nincs semmire, hétvégén, meg egyedűl kimozdúlni sincs életkedvem, ezért vagy pihenek, vagy elmegyek ismerőshöz dolgozni. Attól félek, így ez nem fog sokáig menni, kezdem feladni, napról napra egyre gyengébb vagyok, és nem látok más kiutat a fájdalmakból, mint az öngy.. Nemtudom mit kellene tennem.

2014. szept. 28. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit dolgozol,a hétvége szóljon csak rólad!Tedd azt amihez kedved van,ami örömet okoz,ami kikapcsol.
2014. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kitartás! Mást sajnos nem todok mondani, hasonló heylzetben vagyok...
2014. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sportolj.
2014. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szép idő van , menj ki a szabadba. sportolj. menj el úszni vagy biciklizni. a sport és jó levegő felvidít.
2014. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Jogáz sokat fog segíteni :)
2014. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Dettó, bár én nem gondolkozok az öngyilkosságon. Ha rájöttél a megoldásra akkor ne feledkezz el rólunk.
2014. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Engem ezek a dolgok picit sem vidítanak fel, és egyedűl kimozdulni nincs életkedvem. Hétköznap meg dolgozom, 11-től estig.. De azért köszönöm az eddigi válaszokat :/
2014. szept. 28. 18:56
 8/14 anonim válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok,és már sokadjára. Ami segített és mindig visszarántott, az a motiváció. Különbözőek vagyunk,így nem tudhatjuk hogy téged mi dob fel,mi vihet előre,a család bíztató szavai,az ellenségeid kárörvendése ha feladnád,engem az utóbbi.Én speciel nem engedhetem meg nekik ezt az örömet :)
2014. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
menj bulizni egy ido után haverok is leszek meg nőd is
2014. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Bulizni? Nem.
2014. szept. 28. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!