Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen meghülyültem, mit...

Teljesen meghülyültem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal és iszonyatosan érzem magam. Depressziós vagyok,egyszer fázok egyszer melegem van, éhes vagyok folyton vagy a kajára se tudok ránézni,vagy nem tudok aludni avgy csak aludnék egésznap. Iszonyatos fájdalmat érzek a mellkasomban és folyton sírnék. Hivogatnám és úgy érzem nem bírom ki,hogy ne látssam vagy pusziljam meg. Úgy hiányzik :( 4évet voltunk együtt
2014. szept. 23. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj emberek közé, barátokkal szórakozni, még ha nincs is kedved, csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, amiben jó vagy. Foglald el magad, ha van olyan barátod akiben megbízol beszélgess vele, beszéld ki a problémáid. Esetleg egy citromfű tea jól eshet, ha nagyon rosszul vagy.Az idő a többit megoldja! Fel a fejjel, az élet nem áll meg, találsz majd mást! :)
2014. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyi, sportolj vmit, mondjuk kezdj el futni az még segíthet, semmiképpen ne otthon ülj egyedül a 4fal között! 1-es voltam
2014. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? Mi történt? :(
2014. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!