Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istenem most mit tegyek? Teljesen meghülyültem?

Figyelt kérdés

van egy fiú osztálytársam akit az iskolakezdéskor ismertem meg. nem mondanám szexisten kinézetűnek de nem is rusnya, a belsője fogott meg. teljesen egy hullámhosszon vagyunk így a legjobb barátok lettünk. nagyon sok időt töltünk együtt. olyan dolgokat mond el amit más lánynak nem. megvan a bizalom, jócskán. csak van egy kis bökkenő. beleszerettem. nem tudom mi tévő legyek. szokta kérdezni hogy mi a helyzet a pasikkal, van-e láthatáron valaki, és mondom neki hogy nincs. múltkor is felhozta a témát és mondta hogy szerinte nekem milyen fiú kellene mondta hogy...pont azt írta le amilyen ő is. na most akkor ez mi volt? meg fenn voltam nála és tök perverz lett (arra akart rávenni hogy vetkőzzek le, na jó nem így simán de ez lett volna a végkimenetel) DE mondta hogy neki tetszik egy lány akit ismerek, szokott vele hülyülni de pont úgy mint velem, csak velem többet. a többiek azt kérdik tőlem hogy járunk e. mondtam neki is ezt és erre ő azt mondta: nem tudom miért nem lehet elhinni hogy egy lány egy fiúnak a barátja?

meg tök félreérthető jeleket ad, szoktam látni órán hogy néz (nem is egyszer) meg ilyesmi. szóval szerintetek most mi van? mondjam meg neki hogy tetszik nekem? érezhet valami többet irántam mint barátság?


2010. dec. 10. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia persze hogy érezhet brobáljátok meg jó lehet nem az álom herceged de ha aranyos jó fej semmit nem veszitesz vele!na jó mondjuk azért a vetközés kicsit furcsa azért arra figyeljél hogy ne csinálj meg mindent rögtön legyern tartásod te vagy a lány tudod.
2010. dec. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor hogy mondjam meg neki?
2010. dec. 10. 00:21
 3/6 anonim ***** válasza:
hogy többet akarsz légy vele kedvesebb utalj rá a dologra de lényeg azért ne te mond ki a végső szot csak éreztesd a fiuval hogy ugy is bejönne neked ! sok sikert
2010. dec. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi :D am hány éves vagy? fiú vagy lány?
2010. dec. 10. 00:31
 5/6 anonim ***** válasza:
szia hm lehet már hozád kicsit idős vagyok D 25 ÉVES N de tudom milyen rosz néha kamasznak lenni én is jártam hasonló cipőbe!
2010. dec. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

vállald be, hogy szerelmes vagy. amikor együtt vagytok valahol, csókold meg és kész. rögtön kiderül, hogy mi a helyzet. nem azt mondom, hogy feküdj le vele, mert az tuti korai lenne, de egy csók belefér :)

mondjuk a levetkőztetős rész kicsit gyanús, lehet hogy csak be akar fűzni egy menetre..?

ez most végülis lényegtelen. csók, aztán vörösödés, majd egy beszélgetés arról, mi is legyen kettőtökkel, ez a forgatókönyv :)

2010. dec. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!