Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért hiszik azt egyesek,...

Miért hiszik azt egyesek, hogy egy állat helyettesíthet egy embert?

Figyelt kérdés
Sok magányos ember van. Legtöbbnek ha ezt elmondjuk szinte felháborodva mondja, hogy: "Van egy kutyám/macskám." Tényleg azt hiszik, hogy ezek - ilyen szempontól - helyettesíthet egy embert? Nekem is van egy kutyám és egy macskám is szeretem is őket stb., de egy állat nem tud jó/rosszindulatú lenni, az állat ösztönösen cselekszik, ha tőled kap kaját, te viszed orvoshoz stb. akkor téged fog szeretni, ilyen egyszerű.

2014. szept. 6. 09:53
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
10: Oké, de miért?
2014. szept. 6. 12:41
 12/48 Kliszta válasza:

Nem helyettesit egy embert, de nem is biztos, hogy mindenkinek olyan nagy az igenye emberek tarsasagara.

Kutyank, macskaink, es parom is van (az allatok kozosek), es sokkal szivesebben toltom veluk az idot, mint emberekkel. A mierteket elmondtak elottem, az allatok nem jatszak meg magukat, nem fognak hazudni, atverni stb.

2014. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
59%

Miért, miért, elmondtuk már ezerszer.mert ő nem cserél le másra. S nem csak azért szeret, mert kaját adsz neki

Mellesleg, ennyi erővel a baba id csak a kaja miatt szereti az anyját?

2014. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
24%
Általában a beilleszkedési nehézségekkel küzdő, aszociális emberek ilyenek, ők próbálják a jól ismert sablonszövegekkel (az állatok nem csalnak meg, önzetlenül szeretnek, stb.) a többi emberre hárítani a felelősséget a saját életükért. A másik csoport, akik ezt hangoztatják a tinik, akiket senki nem ért meg, rajtuk a világfájdalom, minden ember ellenségük.
2014. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
0%
egyetértek az utolsóval.
2014. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
15. és 16.: Lehülyézhetitek, benne van a pakliban, ilyen az élet, de ezzel csak azt bizonyítjátok, hogy ti esetleg az egyik általa említett csoporthoz tartoztok. Legalább egy viszontválaszt írjatok, le mert anélkül elég hiteltelen a válaszotok,-és ezzel nem neki akarok igazat adni.
2014. szept. 6. 17:27
 17/48 anonim ***** válasza:
én írtam, 4-8-9-13, mind én vagyok. és egyetértek vele...és nincs szerelmi bánatom, barátok tettek le, mert megismerkedtek (én is) egy párral, s nagyon jóban lettek,de ez a kisebbik gond, a gond az, hogy én emiatt már megszűntem számukra létezni, kihagynak mindenből, csak a baráti pár a fontos.
2014. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
17: Nem foglalkoznak veled, de egy igazi barátságot nem tudsz egy állattal elképzelni, nem tudod neki elmondani a napod, nem tudsz vele beszélgetni, humort nem érti meg stb. az állat pont a jó és a rossz ember között van, a rossz embert helyettesítheti, de a jót nem. :)
2014. szept. 6. 18:00
 19/48 anonim ***** válasza:
de itt van társnak! amikor szarnak rám, és már nem hívnak, és nem jönnek át, azelőtt ez gyakori volt. most kihagynak mindenből, üljek itthon egyedül. a cica meg elszórakoztat, van kiről gondoskodni, "beszélgetek" vele, játszunk.
2014. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
az állat nem támad hátba, nem b#sz át, nem hazudik a szemedbe.
2014. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!