Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hallom őket?

Miért hallom őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom,hogy nem a legjobb kategóriában írom ezt a kérdést, de engem a válaszok érdekelnek.

2 Cicát vesztettem el. Az első egy fél perzsa cica volt. Tavaly Júniusban kaptam, imádtam, minden percemet vele töltöttem. Aztán októberben egy Szombati napon este arra jöttem haza, hogy egy cicát elütöttek.... Sajnos az enyém volt. Nagyon sokáig sirattam. Aztán Novemberben egy 5 hónapos kiscicát fogadtam be, aki előttünk ült. Gyönyörű szép hófehér kiscica volt kék és barna szemekkel. Gyötröm magam amiatt,hogy tudom, én tehetek arról,hogy elütötték őket. De iskolában voltam, akkor nem tudtam rájuk vigyázni. Amikor Márciusban elütötték a fehér cicát,még jobban össze törtem lelkileg..Nagyon hiányoznak.


Egy bő 2 hete, elkezdtem hallani a cicáim nyávogását. Nem vagyok elmebeteg, nem beképzelem magamnak,tényleg hallom őket.


Nem tudom miért, de ez teljesen kikészít....


Rendes válaszokat várok, és nem bunkókat.



2014. júl. 30. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén meghatott a dolog, egy kisállat elvesztése is tényleg szörnyű tud lenni :( Talán egy új cica segíthetne Neked!
2014. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1, valaki szórakozik veled

2, skizofrénia

3, visszajárnak hozzád a macskáid lelkei és téged okolnak

Nos melyik a legvalószínűbb?

2014. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam én is egy új kis ciciára... de annak mi értelme van,ha azt is elütik egy fél év után? :\



Te meg kettes, jobb lett volna ha nem is írsz ide semmit.... Értő olvasásból jeleskedsz te is látom..

2014. júl. 30. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Tartsd bent a házban amíg nem tudsz rá figyelni.
2014. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hiába tartom bent, ha egyszer neki is szüksége van a levegőre. A másik meg az,hogy egy családtagom egészségi állapota miatt, nem lenne jó megoldás, ha macska szőrök szállnának jobbra balra. Nagyon szeretnék újat, de nem engedhetek meg magamnak újabb fájdalmat..
2014. júl. 30. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!