Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt magányos egyetemisták?

Vannak itt magányos egyetemisták?

Figyelt kérdés
Amikor egyetemre kerültem, azt hittem, sokkal jobb lesz, ehhez képest egyáltalán nem találok barátokat. Persze attól még van kivel dumálnom, viszont semmiféle bensőséges barátság nem alakult ki. Azért ennél jobbra számítottam. Tudom, hogy rajtam is múlik és próbálkozok is, de sokra megyek vele, ha egyszerűen nincs olyan, akivel bármiféle barátságot ki tudnék alakítani.

2014. júl. 13. 22:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bár jómagam nem vagyok egyetemista, de majdan az leszek, ellenben fiatal vagyok, tudományos érdeklődéssel, elsődlegesen a bölcsészet irányában, így igazán a csoportba tartozhatnék ilyen szempontok alapján; Tehát biztatlak, ha akarsz barátkozni, budapesti vagy, írj!
2014. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!