Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt magányos egyetemisták?

Vannak itt magányos egyetemisták?

Figyelt kérdés
Amikor egyetemre kerültem, azt hittem, sokkal jobb lesz, ehhez képest egyáltalán nem találok barátokat. Persze attól még van kivel dumálnom, viszont semmiféle bensőséges barátság nem alakult ki. Azért ennél jobbra számítottam. Tudom, hogy rajtam is múlik és próbálkozok is, de sokra megyek vele, ha egyszerűen nincs olyan, akivel bármiféle barátságot ki tudnék alakítani.

2014. júl. 13. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem? Melyik város?
2014. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nee, most leszek egyetemista, és pont ettől félek! :(
2014. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zsebvirág ***** válasza:
Én pedig azt hittem, hogy az egyetemistáknak könnyű barátokat találni. :D
2014. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek barátaim az egyetemről.

Az egyetemről szőtt mesék, hogy ott minden buli, ott egy rakás barátot talál az ember, akivel élete végéig barátok maradnak, meg itt találja meg élete párját, nos, ezek eléggé megszépített mesék. A valóságban azért ennyire nem szép az egyetemi élet, főleg ha az ember érzelmesebb típus, és barátságon többet ért, mint közös ivászatokat.


Én azt mondom, ne erőltesd túl görcsösen! Igaz barátságot nem csak az egyetemisták körében találhatsz.

2014. júl. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En az vagyok. Elso even vagyok tul es hat nem egeszen igy kepzeltem el. Budapesten tanulok, intezmeny nevet nem mondanek, de ennek a sulinak van egy hire...szoval mondjuk ugy hogy azoknak tokeletes akik nem tudjak pl hogy mi az, hogy hetvegi kis program v iszogatas v hazibuli helyette csak a mori liget meg a seggrazas, picsulas. Nem az en vilagom, lehet valtok is, mert annyira nem birom:D
2014. júl. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 -Igazmondó- válasza:
Nem feltétlen ott kell megtalálnod az igaz barátokat. Nekem sem sikerült én is csak dumálgatok a többiekkel, de túl érzelmes vagyok s a többiek meg ilyen lázadóbb és bulizósabbak. Találtam hozzám hasonlóakat, velük jobban megy a beszélgetés. Majd csak rátalálsz te is a veled kompatibilisebb emberkékre, csak kitartás ;)
2014. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is megyek egyetemre Pestre, és jó lenne ha lennének majd barátaim, mert senkit sem fogok ismerni ott... 18/L
2014. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is egyetemista vagyok. Ez a harmadik szakom, az első szakomon 0 barátom volt , a másodikon 3 emberkével kerültem baráti kapcsolatba, a harmadikon pedig szinte az egész csoporttal (45 ember). Számomra nagyon érdekes viszont, h az első és második szakomon nagyon akartam barátkozni, kerestem az embereket meg minden. A harmadikon viszont egyáltalán nem akartam senkivel sem összebarátkozni (tanulva a korábbi esetekből), morcos fajta voltam és minden embert nyűgnek tartottam, mégis egy idő után (kb. két hét) elkezdtek utánam jönni, elhívtak bulizni, vásárolni.. velem akartak együtt dolgozni... Nem értem még most sem hogyan, de ez van.
2014. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a gondom. Két szakom volt összesen, az egyiket egy emberrel lettem nagyon jóban, viszont ő elment. A második szakomon viszont két csoportban is voltam. Az egyik nagyon nem jött be, pedig kevesen voltunk. Ott szó szerint senkivel nem volt semmi közös bennünk, úgyhogy egyedül lődörögtem egész nap. Marha izgalmas volt, minden nap csalódottan mentem onnan haza. A mostani csapat azért már jobb, legalább szóba állnak velem és szeretnek hülyéskedni, az jó pont:D Viszont ők meg bulizósak, nekem meg nincs kedvem minden hétvégén részegre inni magam. Hívtak buliba, de nem mentem, mert tudom, miről szólnak ezek a bulik. Én 20 évesen meguntam a bulizást, egyszerűen unalmassá vált az, hogy minden hétvégén hulla részeg vagyok és azóta nem nagyon járok, egyszerűen semmi kedvem az egészhez. Nem is iszok, úgyhogy ebben se vagyok partner. Így meg elég nehéz bárkivel is programot szervezni, mert mindenkinek első útja a kocsmába vezet gyakorlatilag, mint tibi atyának:D Az egyetemen se győzöm hallgatni a többiek berúgós sztorijait. Az egyik csaj például, akivel jóban vagyok, mindig mondja, hogy este megy inni. Nekem ehhez meg már annyira nincs kedvem...viszont senki sem akar mást csinálni. Akkor én ezek szerint unalmasnak számítok?:D
2014. júl. 15. 22:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Lány vagy és Budapest? Mert akkor beszelhetnénk én is most írtam ki hasonló kérdést. 25L
2014. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!