Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti nem féltek attól hogy...

Ti nem féltek attól hogy egyedül fogtok megöregedni?

Figyelt kérdés
Elmúltam 30, nem volt soha normális csaj az életemben, aki volt azt szerettem de nem voltam szerelmes, akibe szerelmes voltam az meg már nincs meg. Kezdem feladni az egészet. Felépítettem az életem, mindenem megvan, csak célom nem maradt. Ha belegondolok hogy így fogom leélni az életem akkor arra gondolok hogy ennél még a halál is jobb.
2014. júl. 10. 06:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Helló hasonlóan vagyok én is lehet szüleim is hibásak benne elég zűrös családi életet éltek .Alig volt normális párkapcsolatom igaz nem is nagyon volt inkább .Jobban olyanok vetetek szemet rám kik már éltek párkapcsolatba de kellék nem akarok nekik lenni .Vagy ha már a normális párkapcsolat terén párt nem sikerült magamnak találni érdemes lenne ezen elgondolkodni hogy szeretőként bele menjek ilyen szerepbe ? Mit tanácsoltok ?
2014. júl. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Öregek otthona most is van, meg gondolom 50 év múlva is lesz.


Nem egyedül öregszem, ugyanis van még jó pár millió korombeli ember, szóval velük öregszem.

2014. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%

29/N vagyok, egyedülálló. Néha megfordul a fejemben, hogy nem lesz családom és egyedül fogok megöregedni. De: egyrészt az se garancia, ha van gyereke az embernek, elég csak fellapozni néhány kérdést a gyakorin, és máris láthatjuk, hogy hány gyerek szakította meg felnőttkorában a kapcsolatot a szülőjével, mert a szülő úgy bánt vele gyerekkorában, hogy rászolgált.


A másik: tudom, hogy a testvérem mindig ott lesz nekem. Barátnőim is vannak, igaz, bennük kicsit megrendült a bizalmam, mert nagy részük elhanyagol, mióta pasija van, és gondolom, ha családjuk lesz, ez csak fokozódik. De úgy vagyok vele, hogy azért remélhetőleg fogok még életem során barátokat szerezni. Sok öregasszony él egyedül (özvegy vagy hajadon), és vannak nekik hasonló korú barátnőik.


A párkapcsolat meg a család semmire sem garancia. Elég, ha ránézek a szüleimre, és rögtön megállapítom, hogy párkapcsolatban is lehet k. magányos az ember.

2014. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Te legalább férfi vagy, több a lehetőséged...
2014. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Miért több?
2014. aug. 7. 12:32
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha a kérdésed kifejtős magyarázatát elolvasod, és átgondolod, hogy kb hány éves korában írhatna le hasonlót, akkor rájössz!
2014. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

25: Mert a férfienergia a kiáramló energia, a kezdeményező. A női passzívabb, kiadod a jelet és vársz. A férfi ha nem lép, nem aktív: nem tehetsz semmit.

És mert a nők vannak többen.

2014. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!