Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti nem féltek attól hogy...

Ti nem féltek attól hogy egyedül fogtok megöregedni?

Figyelt kérdés
Elmúltam 30, nem volt soha normális csaj az életemben, aki volt azt szerettem de nem voltam szerelmes, akibe szerelmes voltam az meg már nincs meg. Kezdem feladni az egészet. Felépítettem az életem, mindenem megvan, csak célom nem maradt. Ha belegondolok hogy így fogom leélni az életem akkor arra gondolok hogy ennél még a halál is jobb.
2014. júl. 10. 06:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%

A leírásban szereplő probléma azért köszönöviszonyban van csak a címkérdéseddel.:) Most melyik aggaszt igazából?


Mert attól én spec. nem félek, hogy egyedül fogok megöregedni: Bp. belvárosi vagyok, hálás vagyok minden egyedül töltött óráért, amikor nem telítődik az ingergazdagság miatt az idegrendszerem.:)

2014. júl. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt éreztem 18 éves koromban, amikor már minden barátnőmnek volt kapcsolata, amikor mindenkinek körvonalazódott ilyen téren az élete, amikor már sokan a családjukat tervezgették, én pedig a több kudarcos kapcsolatom után álltam közöttük egy szál egymagam. Szinte már feladtam, de utólag rájöttem, hogy nem érdemes! Hoz az élet az ember útjába ajándékot, meglásd... :) 24N
2014. júl. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 szupermari válasza:
95%
Nem. Az öregek otthonában nem leszel egyedül, és hidd el mindenki oda jut.
2014. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagy, sok magányos nő van, csak keresni kell.
2014. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Félelmetes hogy simán benne van a pakliban hogy egyik reggel felébredek és azt veszem észre hogy 60 vagyok és egyedül vagyok.

Azt sem gondoltam volna 10-20 éve hogy most egyedül leszek.

Néha legszivesebben megölném magam, beledobnám Isten arcába az életem, hogy nesze, ennyit tudtál teremteni, ennyit ér az egész, ennyit tudsz meg a nevedet!

Csak sajnos nem hiszem hogy létezik. Meg én is lehet tehetek arról hogy egyedül vagyok :(

2014. júl. 10. 08:27
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes, hogy van egy csomó rendezett életű magányos férfi, aki normális nőt keres, de nem talál.

És van egy csomó rendezett életű nő, aki meg nem talál normális férfit.

Hogy hogy nem találnak egymásra???

A lányos anyukák mindig arról panaszkodnak, hogy a lányuk már elmúlt 30, de nem talál olyat, aki komoly kapcsolatot szeretne. A fiús anyukák dettó.

Talán mégiscsak volt valami jó abban, amikor a rokonok, barátok segítettek összehozni a fiatalokat :)

2014. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

A "lehet, hogy tehetek róla" sajnos nem lehet, hanem biztos. Legalábbis saját példámból kiindulva :)

Én is egyedül vagyok és (sajnos) már kezdem megszokni. Jól érzem magam a bőrömben, az életemben.


Az egyedül megöregedés meg olyan dolog, hogy a mai világban semmi garancia arra, hogy családosként nem jutsz ugyan oda. Válás, gyerek külföldön/másik városban és épp ugyan ott vagy.

Én úgy vagyok vele, hogy felkészülök rá, ha így alakul akkor se legyen gond, de nem adom fel, valahol biztosan van valaki aki pont passzol hozzám. Csak találkoznom kell Vele :)

2014. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudod egyedül is jól érezni magad, és élvezni az életed, megtalálni azokat a dolgokat, amik örömet okoznak (lehetnek ezek apróságok is), addig ez nem fog változni. Először magadat kell szeretni, hogy más is szeretni tudjon.

30 éves vagy és nincs célod? Kb. egyidősek vagyunk, de nekem még annyi tervem és célom van, amit szeretnék, és ez független attól, hogy van-e párom vagy nincs.


Mondták már, hogy társfüggő vagy? Ne tedd függővé a boldogságodat egy másik embertől.


Nem, én nem félek, hogy egyedül fogok megöregedni, élem az életem.

2014. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%

Azért van ennyi magányos férfi és nő, mert nem tudnak szeretni, szeretetet elfogadni valójában. Azt hiszik, hogy ők tudnak szeretni, és ez benne a legrosszabb.

Szerencsére az, aki ezt felfogja, megtanulhat negyven évesen is szeretni. Vannak nagyon jó könyvek, szakember segítségét is lehet kérni.

Így már én sem vagyok egyedül.

2014. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
59%

Kedves "08:45"-ös válaszoló.


Én jobban örülök, ha mások nem játszanak kerítőt (aki ilyennel próbálkozik, azzal nem leszek bizalmas). Egyrészt nagyon mebváltozott a világ azokhoz a régi időkhöz képest, más dolgokra helyeződött a hangsúly. A párválasztás meg nagyon szubjektív, nem szeretem, ha ebbe mások belekotyognak.

2014. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!