Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti nem féltek attól hogy...

Ti nem féltek attól hogy egyedül fogtok megöregedni?

Figyelt kérdés
Elmúltam 30, nem volt soha normális csaj az életemben, aki volt azt szerettem de nem voltam szerelmes, akibe szerelmes voltam az meg már nincs meg. Kezdem feladni az egészet. Felépítettem az életem, mindenem megvan, csak célom nem maradt. Ha belegondolok hogy így fogom leélni az életem akkor arra gondolok hogy ennél még a halál is jobb.
2014. júl. 10. 06:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%

10: A "kerítő" nem anyakönyvvezető. Nem fognak rögtön összeadni senkivel sem :) De azért néha jól jön, ha segítik az ismerkedést. A többi már a két illetőn múlik.

Kerítő nélkül is így van, egy-egy randi csak alkalom arra, hogy megismerd a másikat, abból még nem biztos, hogy lesz kapcsolat.

2014. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én simán attól félek, hogy majd megöregszem. Mármint az a szintű öregség, amikorra túlzottan leromlik az egészségi, neadjég mentális állapotom. Ezt kifejezetten nem akarom megérni.

Se egyedül, se máshogy.

2014. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem félek. jól megvagyok egyedül is. Ha 26 évet sikerült így leélnem, akkor a maradék sem fog gondot okozni.


Amúgy se vágyom gyerekre, más nőnek az életét meg miért csesszem el ezzel. Azért, hogy legyen... nem kell se gyerek se bnő.


26F

2014. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
29%

11. persze, csak amikor már a kedves önjelölt kerítő állandóan ezzel nyaggat, betelik a hócipő, tudod? Nem mások dolga eldönteni, hogy valakinek legyen-e párja, vagy szerintük kivel jöhetne össze. Ajánlom a témában az alábbi filmet: "Leszek a feleségem"


Kérdező, tanuld meg ÉLNI az életed, és járj társkeresőkre, találj magadnak elfoglaltságot.

Ha nincs célod, az a veszély is fennáll, hogy kiégsz, ez társtól független probléma, és nagyon sok embert érint, a szüleim is beleestek, pedig ők együtt vannak több, mint 30 éve, de csak a rutin, munka, háztartás, és ennyi, ebben megrekedtek, és sok probléma van emiatt az életükben.

2014. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
De, időnként félek ettől, tekintve hogy már közeledem az ötvenhez és tök egyedül vagyok. A magánnyal nincs bajom, csak a jövőre nem merek gondolni.
2014. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Minek félni attól, amit biztosra vehetünk?:D Én tudom, hogy egyedül fogok megöregedni. Kinek ez, kinek az.
2014. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem minden esélyem megvan arra, hogy öreg koromra teljesen egyedül maradjak de ez van nem tudok mit tenni. Ez miatt nem fogok egy nőt sem elvenni akit nem szeretek és magamhoz láncolni egy (vagy több) gyerekkel.

Van mikor rossz érzés de többnyire erre a magányos életre vagyok berendezkedve így nekem nem rossz, csak néha

2014. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Kerítő :))) ez jó :)))

"Ejjj jányom, van ottana szomszéd faluba a legény, jó nagy nála a trágyadom, csak úgy gőzölög, bizton mondom és sok ólattya van biz Isten, neme kéne osztán neked véle megösmerkedni"

Azért mégsem 1879-et írunk... nem mintha most jobb világ lenne de ami már egyszer nem vált be azt minek erőltetni.

Félelmetes hogy ha öregeket hallok erről beszélgetni ők elmondják hogy szerelem nélkül keltek egybe, mintha összeraknál két nyulat oszt nyomjátok neki...

Én is inkább egyedül élek mint hogy csináljak 2 gyereket egy olyan nőnek akit nem szerelemmel szeretek, csak simán szeretek. Erre mondják hogy a mákos tésztát szokás szeretni, nem a párod.

Én dolgozok, sportolok, bulizok, élem az életem, viszont

amikor szerelmes voltam akkor döbbentem rá hogy mennyire céltalan és hiábavaló volt az addigi életem és most hogy már nincs meg a párom csak az üresség maradt és félek az egyedülléttől, pedig eddig csak egyedül szerettem lenni.

2014. júl. 10. 16:58
 19/27 anonim ***** válasza:
Ezt én is érdekesnek találom, hogy van egy csomó normális ember és egyszerűen nem találkoznak. Vajon miért lehet ez? Szerintem amúgy egyszerűen csak itt van a hiba. Nem találsz olyanokat, akik illenének hozzád.
2014. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem lehet hol ismerkedni, lehet ezért.
2014. júl. 12. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!