Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől lesznek a csendes emberek?

Mitől lesznek a csendes emberek?

Figyelt kérdés
püff ,nekik jobb lehet így élni,a szüleik milyenek lehetnek?

2014. jún. 30. 09:40
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
86%
talan egyszeruen nincs mondanivalojuk hozzad , en is vagyok emberek kozeleben nagyon halgatag mert nincs semmi temam felejuk
2014. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vagyok csendes, mert nincs önbizalmam.
2014. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert aztán az nagyon izgalmas, mikor egymást kibeszélik, meg feleslegesen beszélnek a társasági emberek.

Inkább vagyok egyedül és csendben, amíg nem találok magamhoz való embert, akivel olyan témákról tudok beszélni, ami érdekel is.

2014. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Igen, nekünk jobb így. :)


Én amúgy nehezen nyílok meg mások előtt de nem tudom, miért. Apa is ilyen természetű, tőle örököltem. Azonban valószínűleg az is közre játszott hogy sokszor csúfoltak, oviban szemüveg miatt, gimiben a pattanásaim miatt... Ezek csak még inkább introverttá tettek.

Viszont én alapvetően úgy gondolom, ez személyiség kérdése leginkább. Valaki ilyen, valaki olyan.


Egyébként én azokkal, akiket jól ismerek, nem vagyok csendes, de a tesóm Pl. Még velük is szótlan....

2016. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%

Csak akkor beszélj, ha a csendnél értelmesebbet tudsz mondani /Gandhi/


Én azért beszélek keveset, mert az ismerőseim csak arról tudnak beszélni, hogy van e párom, mikor jön a gyerek és ezeket is csak azért kérdezik, hogy én is megkérdezzem tőlük és tudjanak dicsekedni, hogy nekik van szerelmük. Általába mindenki belebeszél amit mondok így felesleges beszélnem, ha senkit nem érdekel mit mondok. Sokszor megállás nélkül dumálnak nekem és észre se veszik, hogy én meg se szólalok. Ha ismerőst látok köszönök, de nem kezdeményezek beszélgetést, mert pont lesz*rom az életüket

2016. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!