Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől lesznek a csendes emberek?

Mitől lesznek a csendes emberek?

Figyelt kérdés
püff ,nekik jobb lehet így élni,a szüleik milyenek lehetnek?

2014. jún. 30. 09:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
10: hát nem, de ha így tudsz írni akkor annyira hülye nem lehetsz.
2014. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokkal jobban irritálnak a folyamatosan beszélő, lelőhetetlen emberek akik nem tudják hol a határ. Nagyon fárasztó tud lenni. Van amikor én is sokat beszélek, ha pont értek a témához, de általában csendes vagyok. Legfőképp azért mert tudom, hogy az emberek csak saját magukra kíváncsiak. Hogy honnan tudom? Hallgass csak végig egy beszélgetést:

- ÉN ezt meg ezt csináltam

- ÉN meg ezt meg azt

- Tényleg? De érdekes, erről az jut eszembe mikor azt csináltaM hogy...

Kevés ember van akit tényleg igazán érdekelnek a dolgaid. Na meg haszna is van: Minél kevesebb infót adsz ki magadról, annál kevésbé tudnak fogást találni rajtad és ha csak hallgatsz és figyelsz, rengeteg infó jut a birtokodba. Könnyebben ki lehet így ismerni az embereket.

2014. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

12-essel egyetértek.

Az emberek általában nem azért beszélgetnek, mert meg akarják ismerni a másikat. Saját magukról akarnak beszélni minél többet. Én csendes ember vagyok, és az a fajta, aki beszélgetéskor érdeklődik. Viszont sajna hamar kiábrándulok, mert mindenki csak mondja a saját dumáját, és szinte semmit nem kérdeznek vissza. Lesza.rnak magasról. Kissé kellemetlen, önmegtartóztató érzés, hallgatni másokat abban a tudatban, hogy ha én most elkezdenék mondani magamról valamit, tuti végig sem hallgatna, hanem belevágna és a saját sztoriját folytatná tovább. Viszont megéri, mint ahogy az előttem szóló is mondta: csomó infó befelé, szinte semmi kifelé. Az összes kollégámról én tudom a legtöbbet, azzal is tisztában vagyok, hogy egymásról mit gondolnak, míg rólam alig tudnak valamit.. helyzeti előny!


32F

2014. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésre válaszoljak, én nem tudom, mitől vagyok csendes, talán alap habitusomból adódik, vagy talán mert rájöttem, hogy igazából eléggé leszar.ja mindenki a dolgaimat, így felesleges lenne fárasztani őket ezzel. Szeretek magamban ülve gondolkodni, viszont sokszor unalmasnak és időpazarlásnak érzem a másokkal való társalgást.

A szüleim nem hasonlítanak rám ebben, teljesen átlagosnak mondanám őket ilyen téren. És igen, szerintem sokkal jobb így élni, én örülök, hogy ilyen vagyok a fent említett előnyök miatt, meg azért is mert sokkal önállóbb vagyok, nem szorulok rá annyira másokra.

2014. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lettem de több infó jön így befele hozzám ha figyelek de amihez hozzátudok szólni hozzá szólok .
2014. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
szóval ha azt mondják rátok "élőhalott, némák vagytok akkor információt szereznétek hogy nem bírja a képetek az-az illető
2014. júl. 2. 18:09
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ilyet szemtől szemben nem mondanak a magunkfajta embernek, inkább alattomosan kibeszélnek a hátunk mögött.
2014. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a 16. kérdésedet fogalmazhattad volna jobban is, ha már egyszer a beszédes emberek közé tartozol...

Vagy csak a beszéd megy jól, az írás nem?

2014. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta még nekem, hogy élőhalott néma lennék, maximum annyit csak hogy mulya, de ezt sem egy túl okos ember. Az információt megkaptam, hogy mulyának tart, és van is benne igazság, viszont a következtetés hasznosabb volt, miszerint ez az illető egy felületes, buta ember, aki egy kifelé ártalmatlan tulajdonságomat teszi előtérbe. Egy okosabb lenne, nem ezt, hanem a csendességgel általában együttjáró előnyöket helyezné előtérbe, mint a figyelmesség és intelligencia.
2014. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
- lenne
2014. júl. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!