Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Soha nem lesznek barátaim? 17/l

Soha nem lesznek barátaim? 17/l

Figyelt kérdés

Sose voltak barátaim. JA DE, ...OVIBAN. Na szóval most leszek végzős és ezalatt a 3 év alatt semmilyen barátot nem sikerült szereznem...csak olyanokat akikkel néha váltok pár szót..., akik le se szarnak ._."

Általánosban is mindig egyedül voltam. (kiközösítve mint ahogy ma is)

Igazából nem is találkoztam még olyan emberrel akivel azonos az érdeklődési köröm.

Az emberek nem nagyon szeretnek. Úgy vettem észre hogy a kinézetem miatt, mert pl kék elől a hajam és általában ha kifestem magam akkor durván feketével szoktam hogy hatalmas "anime szemeim" legyenek xd. De ennek semmi köze egyik stílushoz sem csak nekem ez így tetszik.

NEM ISZOK

NEM DOHÁNYZOK..se semmi más.


imádom japánt és az animéket

hobbim a rajzolás, fotózás, zenehallgatás (sok műfajt szeretek)


nincs pasim se amúgy de ez már egy másik történtet...x'd

(az álompasim nem létezik..)



2013. júl. 7. 20:09
 1/10 anonim válasza:
63%

Heeloo


Soha ne keseredj el !!! És senki "ismétlem" SENKI kedvéért ne változz meg ! Isten mindenkit olyannak teremtett amilyen ! Légy egy kicsit nyitottabb , próbáld megismerni a környezeted és ismertesd meg magad ! Ne bújj el a világ elől ! És ha tehetséges vagy azt mutasd meg ! Sok Fiú van a világon aki szereti az olyan dolgokat mint te . Azt a stílust amit te ! :) Érezd jól magad jól a testedben !

2013. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sosem találkoztál még olyannal, akinek hasonló az érdeklődési köre? Ezt nehéz elképzelni, mert nagyon sok animés van az országban, ha a közvetlen környezetedben nincs, akkor keresgélj a neten, vagy menj el a Mondoconra , amikor lesz, ott ezer százalék, hogy találsz barátokat, ismerősöket, bárkihez odamehetsz szerintem..
2013. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nem vagyok az a barátkozós fajta, nem tudok közeledni az emberekhez. azt szeretem ha mások kezdeményeznek.

kinézem magamból hogy con-on egyedül fogok kuksolni valahol.

>.<"

2013. júl. 7. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek barátaim, és is szeretem az animéket ...szal nem vayg egyedül..de gondolom ez nem boldogít.Egyszer majd biztos lesznek igaz barátaid..
2013. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egyszer..:)
2013. júl. 7. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy a külsőd miatt közösítenek ki szerinted. Ez miben merül ki? Csak a kék haj?
2013. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező:)

ne aggódj, tuti lesznek barátaid:) próbálj azért te is nyitni mások felé, nem kell nem tudom én mennyire midneáron barátokat szerezni, de ha mondjuk voltak olyan emberek, akikkel azért néha beszélgettél, akkor velük vedd fel a kapcsolatot és tök lazán beszélgess velük.

az is lehet a gond, hogy "félsz" az emberektől. na ezt ne tedd:) minden ember egyenlő, úgy tekints arra, akivel barátkozol, mintha már ezer éve ismernéd:)

nem szabad szomorkodnod.

nem olyan emberek között voltál eddig, akik neked valók lettek volna:)

persze, tudom én, könnyebb ha mások kezdeményeznek, de nem mindig sikerül ez a dolog, ezért próbálj te is kezdeményezni, tehát mondjuk ha elmennél egy klubba, vagy vkivel úgy gondolod, szeretnél barátkozni, akkor menj oda hozzá, köszönj neki, és kérdezgesd, talán ki is találhatnál addig kérdéseket.

a kinézeteden pedig változtathatsz, ha annyira az lenne az ok, de nem biztos, hogy emiatt kerülnének, hacsak nem tűnsz ellenszenvesnek a durva sminktől. ezt te tudod igazán, vagy kérd ki mások véleményét.

szóval, tessék bátornak lenni, nem félni a kezdeményezéstől, határozottnak lenni és kész:)

remélem segítettem:)

2013. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a leírásod alapján nagyon jófej lehetsz. :-) Tele van a világ mostanság animés érdeklődési körű emberekkel, a japánimádóknak is egyre népesebb a tábora. Persze, olyat, akivel 100%-ig egyezni fog az érdeklődési körötök meg a véleményetek, olyat nem fogsz találni, de egy igaz barátság nem is azon alapul, hogy most mindenben legyünk azonosak.
2013. júl. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én is pont így érzek
2013. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha miskolci vagy én barátkozok veled :D
2013. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!