Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől lesznek a csendes emberek?

Mitől lesznek a csendes emberek?

Figyelt kérdés
püff ,nekik jobb lehet így élni,a szüleik milyenek lehetnek?

2014. jún. 30. 09:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy jobb, a felesleges szócséplés energiapazarlás és nagyon fárasztó. Én azt nem értem, aki szóf.só és észre sem veszi magát, az mire jó?
2014. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Ök azok, akik értelmesek.
2014. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne állandóan minden hülyeséget beszélni? a szófo...k általában komolytalanok és buták, ez általánosítás de sok esetben így van :D!
2014. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Annyi borzasztó emberi tulajdonság van, felsorolni sem lehetne; ennek ellenére te kipécézed az egyik legártalmatlanabbat, és azon értetlenkedsz? Elég furcsa. :S


Elmondom neked, hogy lesznek a csendes emberek, mert én is az vagyok: ilyen vagyok. Ez van. Régebben hangosabb voltam és többet is beszéltem, de aztán valahogy leszoktam róla. Felesleges folyton a számat jártatni; az emberek nagyrésze úgysem figyel oda, csak magukkal vannak elfoglalva. Ettől függetlenül is sokszor jobban szeretek csak csendben figyelni. Nem ártok ezzel senkinek, nincs semmi hátsó szándékom vele, egyszerűen ilyen lett a személyiségem és kész.

2014. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vagyok csendes, mert ezer millió dolog érdekel és mindig lefoglalom magam olvasással, tanulással ... stb.
2014. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Lehet zárkózottak, nehezen nyitnak mások felé. Ennek lehet több oka, családi, stb.


Én is sokszor csendes vagyok, egyrészt minek süketeljek, másrészt nehezen is nyílok meg. Meg sokszor úgy vagyok, úgysem érdekel senkit amit mondok, vagy engem sem amit mások. Általában elég eltérő témák érdekelnek, és ha valamihez nem konyítok, nem szólok bele.


Ami érdekes pl, hogy szeretem a társaságot valamennyire, ha vannak körülöttem, beszélnek, vagy közös tanulásokat, de azokba sem szeretek igazán bekapcsolódni csak hallgatni.


Nálam biztos benne van az hogy mindig is szivatva voltam, alkesz apa mellett nőttem fel és hasonlók. De tényleg, nem érzem szükségét sokszor feleslegesen pofázni valakinek.


Excsajom is volt olyan, aki tök csendes volt, nagyon szerettem ezért, mert mellette ki lehetett bontakozni.


Bár ettől függetlenül a csendességet nem azonosítom azzal hogy okosabbak lennének, vagy én okosabb lennék mert csendes vagyok. Sőt esetenként a csendes ember is tud sokat beszélni. De ettől még lehet hogy pont annyira nincs sütnivalója, mint annak aki folyton szövegel.

2014. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Félek kezdeményezni, félek megszólalni, attól tartok, hogy hülyeséget mondok. Ez utóbbi valós, butább vagyok mint az átlag emberek. El kell képzelni egy olyan embert, aki mindig mást mond mint kellene. Az egyik céloz valamire a másik (én) mindig máshogy érti és a végén kiderül, hogy hülye vagyok mint az állat. Hülyékkel meg ki állna szóba? Én, de hülyék sem teremenk minden sarokban. Na meg a hülyék is okosabbak mint én.
2014. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

Nehezen nyílok meg , ha nem tudok hozzá fűzni semmit a témához akkor se igazán kapcsolódom be ,vagy szimplán csak nem érdekel az amiről beszélgetnek,vagy egyszerűen nincs hangulatom annyira beszélgetni, nem feltétlenül azért mert rosszul vagyok hanem mert egyszerűen nincs


De ugyan ,úgy van amikor nekem se áll be a szám , általában olyan emberekkel tudok ,jól beszélgetni akik hasonlítanak rám, akiket kedvelek, vagy olyan a téma ami kifejezetten érdekel

2014. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
7: ne nézd le magad ennyire. Nem vagy hülye.
2014. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nem ismersz. :D
2014. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!