Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ez, mit lehet...

Accele Gelorum kérdése:

Miért van ez, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos van egy olyan tulajdonságom, hogy zárkózott vagyok, nem szeretem, sőt, utálom a társaságot. HOlnap fog jönni hozzánk egy szomszédunk rokonja, aki ugyanolyan idős mint én. A tulajdonság amit leirtam, az miatt nagyon nem örülök neki, depizek is egy kicsit, meg izgulok, hogy mi lesz. Nagyon utálok ismerkedni másokkal, mert félek, hogy elrontok valamit. Mit tegyek, hogy megnyugodjak?

12/f


2014. jún. 29. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Tereld el a figyelmed, ne izgulj ezen előre! Próbáld a jó oldalát nézni, lehet, hogy jó fej lesz a vendég, nem?

Egyébként ezt nem lehet elrontani, ha nem barátkoztok össze elsőre, akkor sem omlik össze a világ!

2014. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ha félsz, hogy el fogod rontani, akard elrontani. Ezt a módszert paradox intenciónak hívják.
2014. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább úgy állj hozzá, hogy egy új élmény vár rád, amiben alkalmad lesz megismerni egy ismeretlen embert. Ne azzal törődj, hogy ő mit fog gondolni rólad, hanem inkább rá figyelj és kíváncsian fordulj felé, így nem magaddal fogsz foglalkozni, és még szimpatikus is leszel, hisz az emberek általában hiúak, és szeretik, ha érdekli a személyük a másik embert.

Örömmel várd az eseményt, ne aggodalmakkal tele, és akkor nem fogsz félni a helyzettől.

2014. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha iszol egy-két korty pálinkát vagy ilyesmit hidd el könnyebb lesz. nem azt mondom legyél részeg de ez segíteni szokott az ismerkedésbe!
2014. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el otthonról egy jó-rossz" indokkal.Ennyi
2014. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12 évesen pálinkát... Utolsó előtti te detoxba akarod küldeni szegény gyereket?
2014. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!