Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Élni szeretnék, mégis mit...

Élni szeretnék, mégis mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

csaknem 19 éves vagyok, egy betegség kínoz, voltam orvosnál, rendszeresen úgy és annyi gyógyszert szedek amit felírt, már 5 nap eltelt azóta, hogy szedem a gyógyszert, és nem tudom azt mondani, hogy 'IGEN, már jobban vagyok.'

A betegségemet nem tudom, hogy részletezzen, a lényegét írom, nem tudok nyelni rendesen, próbáltam már ki házi praktikákat, (gargarizálás, meleg tea, hagyma stb.)

Attól félek, hogy egyszer nem tudok majd nyelni, és hiába fogom kapkodni a levegőt, elszédülök, és vége. Sokszor éreztem már magam a levegőkapkodós + elszédülős részben, és borzasztó, igazi kínzás. Szüleimnek, barátaimnak is meséltem róla, attól félek nem vesznek elég komolyan. Soha nem tapasztaltam még ilyen kínzó betegséget. Nem tudom most mit tegyek.. Még eltudok tűrni pár napot így, de sajnos ez így nem állapot, nem lehet így élni..Ha nem ér véget, én vetek véget neki.


2014. jún. 6. 18:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Myzantro**


a Xanaxot csak akkor fogom szedni, ha tényleg semmi se hat ! Köszi te is a választ !

2014. jún. 6. 20:42
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

a xanaxot és társait tényleg nem ajánlom, függőséget okoz és ugyanúgy hatástalanná válik.

az orbáncfű nem okoz függőséget, ha kevés lenne, mehet mellé komló-macskagyökér tabletta.

de csak rendszeres mozgással és meditációval mellette. a mozgást se kell túlzásba vinni, hogy kimerülj. elég pl 5 fekvőtámasz 5 guggolással, ha érzed, hogy nyom a fejed/szédülsz.


az 500as c vitamint nem ajánlom, az általában az ízesített (aszpartám) szopogatós. csak kapszulásat egyél. és kevés is. kell a 2000.

csak addig érdemes tartani amíg beteg vagy, utána vissza lehet térni 1000-500 mgra, sőt, be kell iktatni kisebb szüneteket is, mert tönkreteszi a vesét/májat.


most ennyit írtam le, ha nem javulna a helyzet, megkereshetsz, lehet még pár ötletem.

2014. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

illetve ajánlom, hogy keress barátokat, vagy valamilyen vallást/filozófiát, ezek betegségektől függetlenül nagyon előnyösek hosszútávon az egészségért. illetve a táplálkozásodon is lehet, hogy változtatni kellene, lehet az okozta a legyengülést.


asztma ha volt korábban vagy gyakran van mandulagyulladás, az már előjel.

probiotikumot pedig érdemes még az anti elhagyása után 1 hónapig szedni.

2014. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg a csikunggal.
2014. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!