Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki nagyon el van eresztve...

Aki nagyon el van eresztve anyagilag, az mihez kezdjen az életben?

Figyelt kérdés

Nem kell dolgoznia, de az élete is unalmas.

Mit lehet ilyen helyzetben kezdeni?

Az összes ismerőse dolgozik, egyedül mit csináljon, egy ilyen ember?



2014. máj. 15. 10:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Attól még, hogy van pénze miért ne dolgozna?
2014. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
93%
Utaljon nekem egy keveset, hadd unatkozzak én is!
2014. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A barátok/ ismerősök este is dolgoznak? Én vásárolgatnék, lehet felújítanám a lakásom, sportolnék. És utazgatnék.
2014. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Menj kondiba, fuss, gépezz, utazz, hétvégén menjetek buliba.

Millió dolgot lehet csinálni, nem vágom, hogy miért nem tudsz kitalálni valamit.

2014. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes téma. :) Az ember rá van kényszerítve, hogy pénzt keressen. De ha már több van, mint amennyire igényt tart, akkor másban kell értelmet találnia időtöltéshez. Van aki egész nap számítógépen játszik, kártyázik, focizik, rajzol. Bármi. Mindenben annyi értelem van, amennyit beleképzelsz. Találd meg azt, ami téged érdekel. Én egy stratégiai játékba ölöm minden időmet. Kevesen értik meg. :) Mindenesetre nem szabad negatív gondolatokkal elárasztanod magad. Akár a pénzed fordítsd arra, hogy még többet csinálj, és adományozd el. Ez is lehet egy cél. Neked kell eldöntened, hogy mi olyan fontos az életedben, hogy az egyetlen valós dolgod, az idődet belefektesd. :) 17/f
2014. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Tegye fel a piros 31re az összes vagyonát, több mint való elveszti, és akkor újra lehet célja az életben... ha már fantáziája nincs, hogy lekösse magát.
2014. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A Maslow-féle szükséglet piramis tetején az önmegvalósítás van. Alkoss.
2014. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Remélem te vitted el tegnap a skandit :)


Én biztos nem tudnék simán hátradőlni, csak átmenetileg. Pár hónapig élnék bele a világba, közben kitalálnám mihez szeretnék kezdeni magammal. Addig utaznék, no meg kialakítanék egy olyan kényelmes életet, amiben az otthonlét is felüdülés.

2014. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
utazgass,tanulj nyelveket!
2014. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Vegyél egy túramotort és járd be Európát. Vegyél egy sportkocsit és látogasd meg a Nürburgringet Németországban.

Tanulj meg repülőgépet vezetni.

Szal nekem azért lenne ötletem.

2014. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!