Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem elvesztem, mit tegyek?

Úgy érzem elvesztem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon magányosnak és reményvesztettnek érzem magam. Semmi sem jött össze az életemben az elmúlt években. Se munka,se barátok,tetejébe családi és anyagi gondok és a párkapcsolataim is kudarcba fulladtak. A héten lesz a szülinapom,amit szintén magányban tölthetek. Már úgy érzem nincs erőm és reményem,hogy jobbra fordulhatna bármi is. A 20 as éveimet élem és úgy érzem a fiatalságom elmegy mellettem úgy hogy még csak nem is élhettem meg igazán. Volt már valaki hasonló helyzetben? 23/N
2013. júl. 16. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
én 18. szülinapomon is egyedül voltam, na erre varrjál gombot :D 18F
2013. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vagyok annyi idős, mint te, de hasonlóan érzem magam... Nekem múlt héten volt a szülinapom, amit egyedül töltöttem...


19/L

2013. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szia!szerintemtúl negatívan fogod fel a dolgokat. Természetesen értem én hogy az anyagi gondokat és a családi problémákat nem lehet valami pozitívan felfogni , de hogyha nem egész napos állásod van akkor vállalj el még egy melót , mondjuk benzinkúton shoppos. Egyeztesd úgy a munkát hogy legyen elég időd aludni , pl.: éjszaka dolgozol , hazamész alszol , 6körül pedig mész a másik munkahelyre. Ha háztartás is szeretnél vezetni közben szerintem ezt ne vidd túlzásba , törölgess le reggel,és porszívózz fel, ne hagyj sose kuplerájt!Boldog születésnapot szeretnék kívánni , és ne ünnepeld egyedül. Ha nincsenek barátaid akkor légy nyitott új kapcsolatokra. Menj el egy olyan bárba ahol nincsen sok részeg és az italok is olcsóbbak. Megismerkedhetsz pár emberrel , mégegyszer mondom , légy nyitott mindenre ( kivéve a sexualitást tartalmazó dolgokra , de ha helyesnek érzed ezt akkor szerintem az is belefér) ne hagyd hogy elrepüljön a fiatalságod, nyugodj meg előbb-utóbb végül megoldódik minden!

13/L

U.i.: ne ítéld el a válaszomat azért mert ilyen fiatal vagyok. köszönöm.

2013. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat! Természetesen nem ítélek el senkit,ha fiatalon ír nekem. :) A munkával az a baj,hogy nincs... Kis helyen lakom,ahol 0 a lehetőség az ország egyik szegény része. A nagyvárosba nincs pénzem beutazgatni,ezáltal programokra sem jutok el. Így még ismerkedni sem tudok. Ma is épp munkát keresni voltam,de mindenhol csak a szokásos hogy létszámstop van,csak akkor kellek ha van gyakorlatom stb. A pályakezdőket senki nem akarja alkalmazni. Így felnőttként pedig diákmunkát már nem kapok.
2013. júl. 16. 19:04
 5/10 A kérdező kommentje:
De persze nem adtam fel,nem vágok eret sem,csak sok ez már nekem... A szülinapi köszöntést külön köszönöm. :) Kedves 19 éves! Hát bizakodjunk hogy jobb is lehet.
2013. júl. 16. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Lesz jobb!


Mindig jön jobb.

2013. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is hasonló helyzetben vagyok.
2013. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, ereztem mar magam igy. De a remeny mindig ott ragyogott a szemem sarkaban, hala a szuleimnek! Es most beteljesedni latszik egy almom, uj eltet kezdhetek az Egyesult Kiralysagban es megvaltozok. Uj hobbik, uj baratok, uj iskola, uj nyelv, uj kornyezet es eluzom a rosszat! A jovo azoke az embereke, akik hisznek az almaik szepsegeben. A lenyeg, hogy legyenek celjaid es SOHA NE add fel! Nekunk kell a valtozassa lennunk, amit a vilagban latni akarunk. Boldogsag az, ha amit gondolsz, amit mondasz es amit teszel, osszhangban vannak egymassal. Sosem tudhatod, hogy milyen eredmenyei lesznek a cselekedeteidnek, de ha nem cselekszel, eredmenyuk sem lesz! Boldog Szulinapot! Egyszer elunk, ezert minden energiadat abba kell fektetned, hogy javits az elet szinvonaladon! 14/L
2013. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, nem nagyon maradt egy barátom sem és a családommal sem igazán jövök ki jól, úgyhogy lelkileg rájuk nem támaszkodhatok. És ez az elmúlt pár év volt ilyen, ezelőtt viszonylag jól mentek a dolgaim. Még ha nem is volt tökéletesen boldog és vidám életem, de legalább volt társaságom, suliba jártam, jól éreztem magam. Ma meg egy nagy kalap semmi lett az egész életem. De céljaim vannak, tartok valahová, viszont ez nekem nem elég ahhoz, hogy jól is érezzem magam. Néha már azon kapom magam, hogy a tömény unalom süt le rólam, mert annyira unom a mindennapjaimat így egyedül. Bár ez az én hibám is egy kicsit, mert nagyot csalódtam az emberekben, ezért egy jó pár évig begubóztam és egyáltalán nem nyitottam, nem is akartam barátokat. És mire észbe kaptam, már telesírtam a párnámat, mert úgy éreztem, egyszerűen megfolyt a négy fal és a csend. Nem lehet kibírni. Ideje nyitnom. Remélem, sikerül majd új barátokat találnom.
2013. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 17 éves koromtól fogva vagyok ebben a helyzetben, annyi különbséggel hogy nekem egyáltalán nem volt még párkapcsolatom. Különösen azért fáj ami történik velem mert tudom magamról hogy pl. gyerekként egyáltalán nem voltam rossz képességű a többiekhez képest, sőt... Szép lassan azonban rá kellett jönnöm hogy a tehetség önmagában mit sem ér, nap mint nap szembesülök vele hogy nálam "hülyébb" emberek is sokkal többre vitték az életben mint én, és sokszor igazságtalannak érzem. Gyakran gondolok rá hogy meg kéne ölnöm magam, de az életösztön egyenlőre még visszatart.


25/F

2014. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!