Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy érzem elvesztem?!

Úgy érzem elvesztem?!

Figyelt kérdés
Rájöttem azért nem tudok fogyni ,mert nincs ami motiváljon ! 126 x is nekiállok és sosem tudom véghezvinni a célomat ! Kitartás lenne csak úgy érzem nincs miért ! A párommal lassan 8 éve vagyunk együtt talán szégyen de az már nem húz annyira mint a legelején ,hogy szuper nő legyek ! Elkeseredtem ,mert 89 kiló vagyok és hiába tudom kéne fogynom ,nincs a húzóerő ! Ugye érted amit írok?
2011. júl. 5. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem az sokszor segít ha megnézek 1 filmet és akkor beleélem magam a szerepbe és 1 ideig kitartó vagyok, de szerintem akaraterő kérdése ha akarod csinálni fogod de abba soha ne gondolj bele hogy még mennyi van hátra mert akkor hajlamos feladni az ember
2011. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fogyihoz nem kell olyan nagy akaraterő,néhány apró dolog megváltoztatásában is rengeteget lehet fogyni. Pl ebédre vezessétek be a csirke vagy pulykamellhúst,vagy halakat,ezeket az ételeket rengeteg féle módon el lehet készíteni,cukros üdítők helyett igyál light-ot. Sőt,kb majdnem mindegyik élelmiszernek van valamilyen lightosabb verziója(pl,sajtok,túrók,joghurtok,tejföl,lekvár stb stb).

Estére kerüld a szénhidrátot.Nem kell éhezni mert bevághatsz egy jó tojásrántottát,gombával,sonkával vagy ehetsz húst is. Sütéshez használj szénhidrátcsökkentett lisztet,édesítőt csinálhatsz piskótát is néha,palacsintát.

Ennyitől már szépen el lehet kezdeni fogyni,pláne ha ezt még megfejeled egy kis mozgással.

2011. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De gondolj arra,hogy mennyivel jobb lenne az egész életed.De tényleg gondolj bele: minden egyes nyaralás,minden ünnepnap,minden szürke hétfő színesebb lenne.És lehet,hogy most úgy látod,hogy nincs erőd,de valaki egyszer azt mondta nekem,hogy mindenkiben hatalmas erő van,csak meg kell tanulnia használni.És én ebben hiszek.Az emberek magukat kápráztatnák el,ha megtennék azt,amire képesek.Nézz motivációs videókat,keress ösztönző idézeteket.:)

Pl.A múlt nem fogja jóvá tenni azt,amit te a jelenben elmulasztasz.


Keress régi képeket,régi ruhákat...és igen képes vagy újra azokat hordani,hogy is ne lennél,mikor egyszer már használtad őket.Gondolj arra,mindenki milyen büszke lenne rád,de legfőképp te magadra:) És ha összhangban van az ember magával,az szerintem valami fantasztikus érzés.

2011. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem igazán értem! Mi az, hogy kitartás lenne, de nincs miért? Én is együtt vagyok lassan 5 éve a párommal. És 3 hete csinálom a diétát, a sportot. Magam miatt, és nem a páromért. Ő elfogadott úgy is, ahogy voltam. Csak annyit kért, hogy ne nyekeregjek mindig, hogy dagadt vagyok, ha nem teszek ellene semmit. Először kicsit megsértődtem, majd beláttam igaza van. Mindig "sírok", hogy nem tetszik az alakom, de nem teszek azért semmit, hogy jobb legyen. Már lefogytam 3 kg-ot, és a párom teljesen begőzölt! Folyamatosan ágyba akar vinni! ;) Most 59,5 kg vagyok. 62,5-ről indultam. És 3 kiló után sok sok pozitív visszajelzést kapok. És imádom. Kezdetben magamat motiváltam, most mások motiválnak, és tudom van miért csinálnom! Úgyhogy hagyd abba a rimánkodást. Tessék szépen neki állni a diétának, és sportnak, és nem abba hagyni!!! Ne itt üldögélj és várd a csodát ... TEGYÉL ÉRTE!


"Ragadd meg a napot, vagy halj meg úgy, hogy az elvesztegetett időt bánod! "

2011. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!