Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy minden eltelt nap pazarlás az életemből?

Figyelt kérdés
Nem csinálok semmi hasznosat, mondjuk mióta edzek azóta nem érzem annyira pazarlásnak. Egész nyarat semmittevéssel töltöm ez olyan rossz :/ diákmunka nincs, barátaim sincsenek már. Más is van így, hogy nem használja ki a nyári szünetet és semmit se csinál? :)
2013. júl. 16. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire tönkre vagy, keress önkéntes munkát, engem például teljesen feltölt ha segíthetek. :)

Lány vagy fiú vagy és hány éves?

Egyébként ezen a nyáron például most tanulok, nyelvvizsga, előrehozott érettségi, amit szeretnék megcsinálni, szóval annyira nem érzem haszontalannak, valami hasonlót te is kezdhetnél magaddal.

Ja és, olvass, legjobb :)

2013. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sokan semmittevéssel töltik a nyarat :/

Az, hogy edzel, nem tunyulsz egész nap, az remek. Az, hogy nincs munka, olyan nincs, ha vidéken élsz, akkor elismerem, hogy nehezebb találni, de ott sem lehetetlen (én is vidéki vagyok), csak nem szabad válogatósnak lenni, mert munka van, csak legfeljebb neked nincs hozzá kedved.

2013. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, nem csinálok semmit nyári szünetben, csak időnként kimegyek dolgozni az udvarra valamit, de az már unalmas, főleg egyedül. Meg elmegyek biciklizni, de itt már az is unalmas. Nincsenek haverjaim egyáltalán, interneten csak.

Nincs kedved írni privátban?

2013. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rabszolga munka van pl hűtőház, gyár de oda nem mennék :D amúgy 18 vagyok, fiú. Nem vagyok elkenődve csak hát azért tényleg kéne valamit kezdeni magammal nyáron :D
2013. júl. 16. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
én ugyan így vagyok.elkezdtem sportolni,de egyedül az is unalmas,nem nagyon tudok beszélgetni senkivel,még családon belül se.az a pár 'barátom' messze is lakik és tojnak is rám,a környékemen meg senkit se ismerek és kevés a fiatal.ház ez van... :/ gondoltam h csinálnék 1 blogot,ahol elmondom a véleményemet pár dologról,de nincs meg a megfelelő eszközeim és tudásom.szóval marad a punnyadás...
2013. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, "rabszolgamunka" az van. A diakmunka ilyen. De erdemes elmenni, akar egy gyarba, raktarba is, en is ezt csinalom. Egyreszt penz (meg ha minimalis is), masreszt csomo normalis, hasonlo embert meg lehet ismerni az unalmas munkaorak alatt.
2013. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xeniah ***** válasza:
Próbálj meg esetleg nyelvet tanulni. (akár magánúton, az internet segitségével) Annak még hasznát veheted a későbbiekben. De emellett az emberi kapcsolatokat sem jó elhanyagolni.
2013. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én ha suliban vagyok, akkor érzem úgy hogy az egész egy pazarlás az életemből, most alig csinálok pár dolgot ami később hasznos lehet, de jól érzem magam. biciklizem, úszom, napozok, filmeket nézek, bulizok
2013. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!