Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik, hogy ezek emlékek a...

Létezik, hogy ezek emlékek a régi életemből?

Figyelt kérdés

Egyre többször álmodtam mostanában olyat, hogy íjász szerkóban, láncingben, íjjal, egy tegeznyi nyíllal és 2db egy kezes karddal felfegyverkezve utazó köpenyben egy fekete ló hátán vágtatok végig füves pusztákon.


Érdekelt, hogy ezek honnan jönnek és megnéztem pusztán kíváncsiságból, egy ilyen gagyi netes izén, hogy mi voltam előző életemben.


Ezt dobta ki: Valószínűleg nő voltál. Valahol Észak Anglia területén élhettél 1250 körül. Felfedező, vándor lovag lehettél akit a kalandvágy hajtott előre.



2013. júl. 15. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Túl sok fantasyt nézel, olvasol és játszol, ezért álmodtad.

Egyébként előző életedben pedofil voltál, azelőtt meg egy zebrakölyök, akit élete korán felfalt egy oroszlán :(

2013. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek az oldalak semmit nem érnek. Ettől függetlenül lehet. Bármi lehet.
2013. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem csak egy előző életed volt valószínűleg, így semmi értelme a netes izének. Attól még igen, lehet, főleg, ha ébren is megmagyarázhatatlan vonzalmat érzel a leírtak iránt.
2013. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem leírni hogy használható és normális válaszokat várok ;)
2013. júl. 15. 22:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Harmadiknak: Hát mostanában egyre jobban érdekelnek ezek a dolgok
2013. júl. 15. 22:28
 6/8 Antimod ***** válasza:
100%

Ugyan már, mi alapján írhatja ezt az internetes oldal?

Elárulom: a semmi alapján.


Ettől függetlenül lehetett már akár száz inkarnációd is, és amit álmodtál, lehetett akár valamelyik előzőben is.


Az volna érdekes, ha találnál olyan forrásokat, amely leírja pl. a kazah lovasok kinézetét a 17. századból, és felismernéd ezeket a színeket, tárgyakat.

2013. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A netes dologban valóban nem nagyon érdemes hinni, bár azért leírhatnád, hogy hol találtad, meg mi alapján dolgozik (mindenestere ennek feltárása már hipnózist igényelne, arra a net semmi esetre sem képes). Az emlékkel kapcsolatban: teljesen elképzelhető, hogy előző élet beli emlék, de ezt nem lehet biztosan tudni. Honnan gondolod, hogy az? Érdekelt-e korábban az íjászat vagy a lovas nomádok életmódja? Van-e más emléked ?
2013. júl. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sok minden lehet. Az előző kérdezőnél a pont: Mennyire foglalkoztál ilyen témával mostanában? Át tudtad venni valahonnan, vagy teljesen magától jött? Olvasol regényeket? Mennyi fantasy-t nézel/olvasol? Mert ha tényleg totál véletlenül, magától jött, úgy, hogy eddig nem is érdekelt, elképzelhető, amit mondasz. Ezesetben a másik előttem szóló módzsere is érdekes lehet: nézegess hiteles képeket régi lovasokról, öltözködésükről, szokásokról, próbáld beazonosítani, mit látsz, és hol. A táj is mérvadó lehet, akármilyen nagy puszta is. Milyen a fű, virágok, vannak-e fák, milyenek, mennyire lankás, milyen idő van, milyen a környezet. Ki kéne találnod, milyen népcsoporthoz tartoztál :) De komolyan, érdekes dolgok ezek, és lehet benne igazság...

Üdv!

GJ/18

2013. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!