Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előző életemből maradhatott...

Előző életemből maradhatott meg? Beteges félelem a villámoktól (Bőv. Lent! )

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, aki feltétel nélkül hisz a reinkarnációban. Mindig is féltem a villámoktól, nagyon, már-már betegesen,olyannyira, hha villámlik, akár nappal is, akkor nem merek az ablak közelébe se menni, és mindig elfog valaminemű halálfélelem... És olyan ismerős, szörnyű érzés uralkodik el rajtam... pedig sose ért semmi negatív ezzel kapcsolatban, hála Istennek... Felötlött bennem annak gyanúja, miszerint előző életemben talán így veszthettem életem, és ezért félek ettől most is.
2011. ápr. 3. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én meg nem hiszek a reinkarnációban, mégis félek néha a villámoktól, de csak ha erdőben vagy mezőn ér a vihar, na az a kellemetlen.
2011. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Hát igen .... Valószínű valamelyik előző életedben így haltál meg. Voltál előző élet utazáson?
2011. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hiszek az ilyesmiben, dehát ezt honnan tudhatnánk? Vagy onnan maradt, vagy nem. Van esély mindkettőre. Ezt csak akkor tudnád meg biztosra, hogyha tényleg részt vennél ilyen regressziós hipnózison.
2011. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van csak a háborúkkal. vagyis inkább 48as szabadságharccal..néha van olyan h áttudom érezni a háborúk félelmét pedig sose volt szerencsém ilyenhez
2011. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
nem, ez gyermekkorból maradt élmény következménye.
2011. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj el szakemberhez, aki tud utaztatni előző életbe. Ott meg fogod tudni, mi az oka a félelmednek. Nem biztos, hogy előző életben történt, lehet, hogy a mostaniban. De menj el utaztatásra, ott hamar kiderül és utána kicsit nyugodtabban tudod majd kezelni ezeket a dolgokat.


Minden jót.

2011. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz? A dunántúlon? Akkor lehet tudnék tanácsolni személyeket utazáshoz ( ha akarod ).
2011. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Dunántúlon
2011. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jé,én is így vagyok, csak én a pókokkal :) egyszer volt egy kis pókica a hintaágyon,és akkorát sikítottam,hogy még Kínába is hallották.2 napig nem mertem odamenni a hintaágyhoz,és amikor közelítettem kirázott a hideg. Én az 1 cm-nél nagyobb pókoktól félek :(
2011. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!