Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A felpörgés egyetlen oka a...

A felpörgés egyetlen oka a félelem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, aki pörgős, de káoszosan, az fél?
2010. aug. 19. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Súlyzózás közbe én is fel szoktam pörögni, akár úgy mint egy állat de mégsem félek.
2010. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Az más, az adrenalin, nem káoszos pörgés..
2010. aug. 19. 12:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy az edzés is csak bizonyos pulzus szám alatt jó, különben rombol...
2010. aug. 19. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni,hogy mi számít káoszos pörgésnek?
2010. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Akkor mi értelme a kardio edzésnek? Az pont hogy hasznos.. aki meg olyan pulzus mellett edz hogy káros az meg hülye...

ÉS mi az a káoszos pörgés?

Én akit úgy ismerek hogy pörgősen él, semmi félelmet nem látok bennük, élvezik az életet, minden percét kihasználják és nem félelemből hanem mert ezt élvezik.

2010. aug. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Saten.:)

Ha felhergeled magad, akkor harag van benned, a haragot pedig a félelem táplálja, ami nem is biztos, hogy előtérben van, mert a súlyokkal vagy elfoglalva. :)


Kérdezőnek.

A félelem a legmerészebb érzelmi állapot. Aggodalom, ijedtség, izgalom és még sorolhatnám válfajait...aki ezek végett cselekszik az van felpörögve...nagyobb eséllyel tesz meggondolatlan dolgot, mint egy higgadt állapotú. Az összes érzelmi állapot egyetlen oka a félelem maga, ami sunyi mód megvan minden emberben, aki nem tudja a valót, és az emberek önzéséből ered. Adrenalinnal hiába nő meg esetleg a fizikai erőd...a hibázási lehetőséged is, hiszen az elmédben nem a tiszta nyugalom lelhető fel, hanem az "ideg", vagyis a káosz. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Húú köszi. Végre választ kaptam...
2010. aug. 27. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!