Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Álmaimban...

Mit jelenthet ez? Álmaimban egyre sűrűbben fordul elő, hogy medvével álmodom. Mindig a félelmet és rettegést vált ki belőlem, minden talákozás alkalmával iszonyatos félelem uralkodik el rajtam.

Figyelt kérdés

A legfrissebb álmom (tegnap esti) pl.:

Egy régi otthonunkban vagyunk (apa, anya, egy kisbaba és én) kinézek az ablakon én látom, hogy egy medve feszegeti. Egyből pánikhangulat tört ki rajtam, hisztérikusan kiabálom a többieknek, hogy jöjjenek gyorsan meneküljünk. Az ablakot becsukom, de látom, hogy a medve már az ajtót próbálja kinyitni, nincs annyi időm, hogy odafussak és eltorlaszoljam, már félig bejött. Gyorsan a konyhába menekültünk, mert az ablakok kicsik, hogy kiférjünk. a konyha meg zsákutca. De előveszek késeket, sordófát, amit érek, hogy tudjunk védekezni. a konyhának nincs ajtaja csak egy keskeny boltív szerű, a medve alig fért be. Ekkor apával rátámadtunk és végül én a fejébe döftem a sodrófát, megöltem. De ekkor jött egy másik medve-jegesmedve szerű- aztán hirtelen felébredtem.

Megjegyzem általában ezek az álmok olyanok, hogy én bent vagyok egy házban és látom, hogy kintről be akar jutni,feszegeti az ajtót ablakot akármit. Sokszor tudatában vagyok annak, hogy csak álmodom, de rettenetesen félek, tudom, hogy akármit csinálok, észrevesz, megtámad, megöl...

Ugyanezen az estén álmodtam még azt is, hogy hazafele tartottam este a barátommal és egy medve állta el az utat. Kb50 m-re tőlünk, de észre is vett egyből. Menekülni próbáltunk, de futni nem akartam mert tudtam, hogy utolér. Jött egy ffi, terepjáróval, lestoppoltuk, felvett minket és hazavitt.Ugyan ez nem az a tipikus erőszakos amit általában álmodok, de mégis furcsa, hogy egy este alatt kétszer is álmodom medvével..

Szóval örülnék, ha valaki tudna segíteni, hogy mit is jelenthetnek ezek. Köszönöm!

20/l


2010. dec. 28. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó cimboraság, kedves cinkosság. Medve, ha ijesztő: egy barátod árulása. Játékmedve, mackó: olyanhoz vonzódsz, akit kicsit kelekótyának tartasz; keresed az olyan kapcsolatokat, ahol gyámkodhatsz. Jegesmedve: erőltetett komolyság; a könnyedség hiánya.
2010. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valószínűleg sok csalódás ért a közlemúltban , csalódtál olyan emberkeben akikben egyébként megbíztál, de ne told el magadtól az őszinte embereket, valamit a közeljövőben egy nagy feladatra számíthatsz , amihez sok-sok energiára lesz szükséged.
2010. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!