Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ölelés hiánya, ti hogy bírjátok?

Ölelés hiánya, ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok, nincs akit megöleljek és szeretethiányom van. Ti akik hasonló cipőben jártok mi tartja bennetek a lelket? 21L

tegnap 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem hiànyzik. Lefoglalom magam egyèbb dolgokkal.
tegnap 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az tartja bennem a lelket, hogy minden nap elképzelem, hogy a jövőben máshogy lesz, jobb lesz.
tegnap 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
többségében esténként jön rám néha, hogy magányosabb vagyok, de ennyi. Az meg hamar véget ér.
tegnap 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Voltam ilyenben.

Nyáron kiülve a teraszra már olyanoknak kezdtem örülni mikor egy szellő körbefújta a derekam es olyan volt mintha vki átkarolna, vagy a nap felé fordulva ahogy az arcom melegítette a nap a sugaraival kezdtem teljesen megborulni már, es ufo meg csillagászcsoportokhiz csatlakoztam hátha majd akkor az égből vmi vki ..


Aztan lett egy barátom akivel kész pokol volt a kapcsolat de utána lett másik, akivel még rosszabb lett. Bantalmazások vádak úvoltes.


Na azota szakitasok után valahogy már nem hiányzik semmi. Nem vagyok már szeretetéhes, nem vágyom puszikra ölelésre, kotródjanak el akik molesztálnak zaklatnak vagy a nemtörődöm lesz.rom hanyagolók.

Ma mar méreg düh van bennem csak.

Nem szeretethiány.

tegnap 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

*Hiányzott kapcsolat. Ma már nem hiányzik. Es örülök is hogy nem kínoz már ez a vágy hogy ölelés szeretet. Nekem ez nem kell már. Sz.r volt beteljesetítetlen vágyakkal élni. Ma már nincsenek bennem ilyen vágyak.

Sőt rühellem azt is, ha vmelyik debil pl kollega csak hozzámér.

tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Már évek óta nem kaptam ölelést
tegnap 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Menj ki MondoConra free hug táblával, biztosan fogsz kapni öleléseket.
tegnap 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
#4 Sajnálom, hogy ilyen hulladèkokkal hozott össze a sors tèged. :(
tegnap 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Rendkívül nehezen, az érintés a szeretetnyelvem. De még hiszek benne ha testileg/lelkileg rendben vagyok akkor egyszer még találhatok valakit akit szerethetek és viszont szeret. 40/f
tegnap 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha Budapesttől 50 km-re laksz, elmegyek hozzád és megölellek
tegnap 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!