Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi ideje éltek egyedül és...

Mennyi ideje éltek egyedül és hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
43f. vagyok 21 éves korom óta élek egyedül miután az anyám is elment, soha nem volt komoly kapcsolatom csak kalandok mert nem tudtam kötődni senkihez én így szeretek élni egyedül, eléggé öntörvényű vagyok és magamnak való, van még hozzám hasonló fura alak?

jún. 5. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
7 éve, mióta exemmel vége lett. Nekem jobb így.
jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%

Én rengeteg ilyen mamahoteles pasit ismerek, nálad idősebbeket is. A kötődés hiánya látszik mindegyiken. Tartanak szeretőt (általában férjes nőket), és azokat gyakran váltják is.


Belőlem ez szánalmat vált ki, mert abszolút üresnek érzem ezeket az embereket. (az más, aki egyedül van, vagy max egy két barátnője volt).

jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Dédim 43 évig élt egyedül, mint özvegy. Jól bírta.
jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Én azért vagyok egyedül, mert már nagyon megutáltam a nőket, elég olvasgatni a gondolataikat, amiket írkálnak mindenhova....és akkor ilyen kis szende, mosolygós, ártatlan fotók vannak róluk, közben a legnagyobb rohadékok a földön. Főleg ezektől az igazságharcos feministáktól van hányingerem, már annyi aljasságot olvastam tőlük, hogy nehéz elvonatkoztatni az egészséges, normális nőktől is.
jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
2 éve élek egyedül, 2 év pokol együttlét elhidegülés után mennie kellett a feleségemnek. Most jobb egyedül egy kicsit, soha nem éltem egyedül, először ezért katasztrófaként éltem meg a helyzetet. 52FF vagyok, korosztalyomban nagyon nehéz találni valakit aki hasonló gondolkodásu mint én. Nem is sikerült, eleinte kerestem, már nem erőltetem. Ebben a korban már nyűgösebb, szokásaihoz ragaszkodóbb az emberek többsége. Ismerek hölgyeket akik - nem mondják ki - de gyakorlatilag úgy maradtak egyedül, hogy csak a gyerekuknek élnek és komoly kapcsolatra nem számítanak. Természetesen van példa környezetemben az ellenkezőjére is, de nehéz ügy, higgyétek el
jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
12 éve kb, s szuper. Nem is akarok senkivel együttélni.
jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

3-es, neked értelmezési gondjaid vannak. Hol írta, hogy mamahotelben lakik??

Nincs anyja már régóta.

jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Neked vannak értelmezési gondjaid. Hol írtam, hogy mamahotelben lakik? Pfff
jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Ha élne a mama, meg mamahoteles lenne hidd el.
jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
3-as, te azt nem tudhatod, hogy a dédid hogy bírta. Nem kötötte az orrotokra.
jún. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!