Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi ideje éltek egyedül és...

Mennyi ideje éltek egyedül és hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
43f. vagyok 21 éves korom óta élek egyedül miután az anyám is elment, soha nem volt komoly kapcsolatom csak kalandok mert nem tudtam kötődni senkihez én így szeretek élni egyedül, eléggé öntörvényű vagyok és magamnak való, van még hozzám hasonló fura alak?

jún. 5. 22:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azokat kérdezem, akik párkapcsolatban élnek, hosszú ideje, ők hogy bíják?


Mert az, hogy egyedül vagy, azon nincs mit kibírni, ez az alapállapot, és ha nem szorulsz rá anyagilag, hogy mással élj, nagyon kényelmes is.


Együtt élni valakivel nehéz, fárasztó, és gyakorlatilag semmit nem kapsz érte.

Az életed nagy részében amúgy is dolgozol.

Soha nem értettem miért akar valaki még több kötöttséget az életébe, annál, ami muszáj.


A mamahotel még rosszabb, mint a párkapcsolat, mert a legtöbb szülő kontrolláló, aki szülővel él felnőttként az a legegészségtelenebb együttélési forma általában.

jún. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sokan, főleg férfiak, válás után kénytelenek hazaköltözni.Ami aztán a társkeresést szinte lehetetlenné teszi.

Jómagam közel hét éve vagyok egyedül, de két nagyon fárasztó és rosszul végződő, hosszú kapcsolat után már nem óhajtok sem kapcsolatot,főleg nem mással együtt élni.Soha többet, mert ilyen szabad sosem voltam.Persze ez nem mindig jó, de több előnye van,főleg anyagilag.


F

jún. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

26 eve egyedul élek, sose voltam senkivel es nem is akarok

Nem is tudnek elkepzelni magam mellé senkit, ugy megszoktam mar az egyedulletet

jún. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
4 éve élek egyedül (vagyis kutyával), 28 éves nő vagyok, lehetne párkapcsolatom, de nem akarok. Szeretek független lenni, szeretek pasizgatni, egy párkapcsolat nekem inkább nyűg.
jún. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
8-as: a kettes komment konkrétan úgy kezdődik, hogy “rengeteg ilyen mamahotelest ismerek”..
jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Korábban anyagiak miatt lakótársakkal éltem, de akkor is egyedül voltam tulajdonképpen. Teljesen egyedül olyan 5 éve, most vagyok 35 éves.


Néha szar, hogy nincs kihez szólni, nincs kivel beszélni, nincs kihez hazajönni, mert én az vagyok aki alapvetően szeretne családot. De elfogadom, hogy ez van és igyekszem a jó oldalát nézni. Nincsenek veszekedések, válás, van saját lakásom.

jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

17 év után alakult úgy, hogy szétváltunk...

Az újra kezdés egy ideig lefoglalja az embert.

Most, hogy úgy érzem nyitott vagyok egy új kapcsolatra, ami nem szól arról, hogy a "régi élet" gondjait más nyakába akasztom... - hát...kezdem úgy gondolni, hogy ez 50 körül nem is olyan egyszerű...

Pedig még széppé lehetne tenni az életet, egymás életét...

Nehéz kiszűrni, ki az, aki tényleg "társat" keres, és hogy ki az, aki csak szórakozni akar.


Én legalábbis nőként így látom.... 😟


Pedig biztos vannak 50 körüli férfiak is, akik szeretnének normális kapcsolatban, normálisan élni. 🤔

jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
... Ohh... A kérdésre válaszolva : én 4 éve vagyok egyedül, de szerintem sokkal szebb, vidámabb tud lenni az élet nem "egyedül, magányosan"...
jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!