Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt akik már hosszabb...

Vannak itt akik már hosszabb ideje keresnek egy hozzájuk illőt az ellenkező nemből, de nem jön össze valami miatt? Ti hány éve kerestek? Magányosnak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

tegnap 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Aha, évek óta.

Tudom is hogy mi miatt, ennek 2 oka is van, nem részletezném most. A lényeg, hogy kezdek ezúttal tenni is már a változás miatt, eddig így elfogadtam ahogy alakult, de úgy érzem sikerült egy jó ösvényt találnom ami a fény és nem a sötétség fele vezet.

Baromira magányos vagyok igen, de próbálom pozitívan felfogni. Pedig a családommal minden nap találkozom, ennek ellenére vagyok magányos.

Hány éve lássuk csak..majdnem 30.

tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Magányos... igen főleg így esténként amikor nincs már ami terelje a figyelmem. Igazából nekem a sok költözés miatt nem maradtak meg iskolás haverágok plusz suliban sem alkalmazkodtam elég hamar. Mire megtaláltam a helyem, költöztem. (5különböző iskolában tettem le a 12osztályt) Végül pedig egész egyszerűen elzártam magam az emberektől így nyilván a lányoktól is. Nem is igazán tudom hogy tudnék változtatni szóval csak beletörődök hogy egyedül maradok az életben. A szüleim már nem élnek, egy testvérem pedig messze lakik. (29/f)
tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magányosnak nem, mert vannak gyerekeim, de a (kor)társ hiányát nyilván nem pótolják.

A társkereső platformokat nem használom, mert felszínesnek és húspiac-szerűnek tűnnek, megalázónak érezném, ha valakit egy fotó alapján kukáznom (balra húzás) kéne.

Azok az emberekre, akik középkorúként hasonló helyzetben vannak, mint én -ismerjük már magunkat, mint a rossz pénzt és bejáratott életünk van sok kötelezettséggel (munka és család) -hullámokbanban tör rá a másik fél hiánya.

ma 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!