Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elvagyok veszve, magányosnak...

Elvagyok veszve, magányosnak érzem magam, szinte nincs senkim a családomon kivűl akire számíthatok, Mégis merre induljak el?

Figyelt kérdés
Sziasztok jelenleg 20 éves vagyok, és mostanában kezdett eljönni ez az érzés, lehet eddig is bennem volt de nem foglalkoztam vele, szinte teljesen üresnek, elveszettnek érzem magam a világban, úgy érzem hogy nincs senkim sem, kint dolgozok teljesen egyedül ausztriában, festőként tavaly végeztem a suliban, 4 hónapja vagyok kint, de ennyi idő alatt nem nagyon sikerült új barátokat szerezni, hobbiként elkezdtem rendszeresen edzeni, de nem tudom mintha mégsem ezt szeretném csinálni, probálok olvasni önfejlesztő könyveket, de sajnos nem tudom hogy hol vagy melyiket kezdjem el.. Probálom megismerni magam de nem nagyon megy.. az lehetséges hogy 20 éves koromig nem fejlődőtt ki a személyiségem? Pedig elég érettnek meg talpraesettnek mondanak a többiek, de én nem éreztem/érzem egyáltalán magam annak. Ráadásul amióta kint vagyok még magányosabbnak is érzem magam, sok "barátot" elvesztettem szinte csak 2-3 maradt meg akikkel beszélek is napi szinten, se barátnőm, se célom nincsen..szüleim is folyamatosan zaklatnak hogy van e már barátnőm.. a munkával egyáltalán nincsen bajom az nem teher számomra, néha úgy érzem magam mintha csak én lennék egyedül a világban.. egyedül egy motivációm van az pedig az edzés. De viszont az életszínvonalam sokkal jobb mióta itt dolgozok.

2023. szept. 6. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Szia. Az ember, mióta kikerült a Paradicsomból, ISTEN nélkülivé vált, magányos. Sokmindennel lehet próbálkozni betölteni a bennünk levő ISTEN "alakú" űrt, még egy aranyos feleséggel is, de ő is csak egy másfajta bennünk levő űrt tud kitölteni. A rokonok, barátok is. Mit lehet itt tenni? ISTEN mindenütt jelenvaló, de láthatatlan. Ő jó és irgalmas igaz ISTEN. Meghallgatja,ha hozzá beszélünk, imádkozunk, és gyermekévé fogad szent Fia, az ÚR JÉZUS KRISZTUS által. Szentlelkével betölti a bennünk levő űrt, a mennyei ATYA gyermekévé fogad. Én már az Ő gyermeke vagyok, legyél te is az Övé. Hívd, imádkozz Hozzá, hogy te is gyermeke legyél. Meghallgatja ha beszélsz hozzá. Bárhol megteheted, templomon kívül is.
2023. szept. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Gyűjts össze némi pénzt, és gyere Magyarországra, itt több eséllyel találsz barátnőt, barátokat.
2023. szept. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na én ugyanez csak most leszek mindjárt 30
2023. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pènzem az szerencsére van, de barátnőt nem szeretnék mert eddig csak kihasználtak, megcsaltak annak ellenére is hogy én is simán félreléphettem volna de nem tettem tisztességből, mert annyira tiszteltem a másikat. Leginkább emiatt is kezdtem el edzeni is hogy kitöltsem ezt az ürességet.
2023. szept. 6. 18:37
 5/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Az baj, ha 1-2 csalódásból azt vontad le, hogy minden lány egyforma. Találj egy rendes lányt, aki szeret, aki imád! Nincsenek kint magyarok? Én a helyedben próbálnék valami társaságba járni.
2023. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Hát haver,átérzek mindent.

20 éves vagyok mint te,csak pénz nélkül.

Van 60 ezrem erre a hónapra enni,inni,stb.

Kezdj el minél korábban ismerősöket,kapcsolatokat szerezni.

Ha esetleg bajba kerülsz,jobbak a túlélési esélyeid.

Én ezt már megtanultam.

Nemcsak pénzügyi téren.

Azon kívül pedig bővítsd a tudásod.

Mindenki beszél itt mindent,olyan emberekre hallgass akik most jól élnek.

Akik elszenvedték,amit te.

De ne add lejjebb a lécet!

Csak nagyon sikeres emberektől fogadj el tanácsot!

Rengeteg a mindent megmondó guru itt Magyarországon....

2023. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és mellesleg ne szögezd le magad sehova,nekem már talán lett volna lehetőségem...

Csak most dolgozhatok mint az őrültek itt...

Ahol jobban élnek,ott több eséllyel fogsz ki jó embereket is.

Hiába gürizel ezerrel ott,ahol semmi sincs.

Ha teheted,nem okoz gondot anyagilag mint nekem,akkor menekülj!

2023. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Enis így teljesen.
2023. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Bécsben élek 2 éve. Van párom egy jó ideje, de nincsenek barátaim már középsuli óta. Én úgy vagyok ezzel, hogy bele kell ebbe törődni, aztán meg változnak ígyis-úgyis a dolgok.
2023. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!