Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 felett két bántalmazó...

40 felett két bántalmazó kapcsolattal a hátam mögött fogok még párt találni vagy inkább fogadjam el hogy egyedül maradok?

Figyelt kérdés
szept. 7. 19:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10-es


nem keresek én tökéletest, meg gazdagot se, sose kerestem, mégis az ilyenek találtak meg, most mit tegyek?! ez a formám. nekem végre valaki normális kell, csak félek már bízni

szept. 7. 21:02
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Hát hajrá, sok sikert.
szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

10-es vagyok- a félelem az ami megeszi a lelket, megbénít amikor cselekedned kellene. Az hogy 2x belerohantál valami állatba, az valahol a te hibád. Ne érts félre!De szinte biztos hogy belül azt a bizonyos archetípust keresed!

Az erős, uralkodni vágyót, aki összetéveszti a magabiztosságot, a lealázással, a műveltséget a lenézéssel, leereszkedéssel, és még sorolhatnám.

De persze mit tudhatom én?! :) A lényeg hogy lehet nem muszáj, de jó szeretni, szeretve lenni...

szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#11 Milyen az a számodra normális férfi? Tudsz példát, példákat mondani? Milyen tulajdonságai legyenek, hogy együtt tudjál élni vele?
szept. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy találhatsz magadnak normális párt! Szerintem majdnem minden nő az élete folyamán belefut valakibe, aki "nem normális". Ha tudnád, hogy engem kikkel hozott össze a sors...illetve Te segítséget is kértél, már fel fogod tudni ismerni az intő jeleket, és fogsz tudni nemet mondani is, ha ne adj Isten, mégegyszer valami hülyébe botlasz. Szóval én biztos vagyok benne, hogy nem fogsz egyedül megöregedni :)
szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Természetesen fogsz találni magadnak párt.
szept. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Simán fogsz. Gyerek van már?
szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!