Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 felett két bántalmazó...

40 felett két bántalmazó kapcsolattal a hátam mögött fogok még párt találni vagy inkább fogadjam el hogy egyedül maradok?

Figyelt kérdés
szept. 7. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
60 évesen is lehet párt találni.
szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Sajnos kifoghatsz még bántalmazó kapcsolatot, de jót is.

Viszont a kérdés, hogy ezeket a terheket cipelve mennyire lesz nehéz újra felépítened egy kapcsolatot.

szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Fogadd el.
szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Gazdag volt a két manusz, mi?
szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt helyretetted magadban, hogy miért futottál ilyenbe bele 2× is? Ha igen, akkor felismered az alapjeleket, így már jobban van esélyed egy jobb kapcsolatra.
szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit tanultál belőlük? Ismerek olyat, akinek volt hasonlóan rossz kapcsolata és megtanulta, hogy kell kiszűrni.

Aztán olyat is, aki még mindig keresi a kifogásokat, "majd megváltozik", "mindenki mással aggresszív, de velem nem", "ez az ízlésem, nekem izgalmas férfiak kellenek".

szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
MIért ne találhatnál
szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
igen jártam terápiára és megtanultam hogyan tudom őket a jövőben időben ignorálni, viszont egy félelem maradt bennem mi lesz ha nem veszem észre időben hogy ilyenek. van akinél még szakember is csak idővel jön rá, hogy manipulálnak nem hogy egy laikus
szept. 7. 20:20
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Minden lehetséges 🙂
szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem mérhetsz minden lehetséges kapcsolatot ehhez a kettőhöz. Értem én, hogy nehéz hinni hogy a rossz emlékek árnyékában valami jó is elsülhet végre, de ha nem mersz hinni, ha nem kockáztatsz, akkor tényleg nem fogsz senkit sem találni.

Ez persze nem jelenti azt, hogy vakon igent kell mondani mindenkire, de most már tudod mik a határok,mi az amit nem szeretnél egy kapcsolatban. Tudod, hogy tökéletesség nincs, de nem is azt keresed, igaz?

Létezik még normális kapcsolat, akár 40-en felül is. Nem kell meghunyászkodni, nem kell félelemben élni, viszont tenni kell a kapcsolatért. Aki erre nem vevő...

Az erőszakos kapcsolatokba nem megyek bele, férfiként jellemtelen vonásnak, férfiatlannak tartom a nővel való erőszakosság bármilyen formáját.

szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!