Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem túlzás azt kijelenteni,hog...

Nem túlzás azt kijelenteni,hogy egy jó nő nem fog szóba állni csóró pasival,aki nem is néz ki jól ráadásul?

Figyelt kérdés
Mert az hogy nem jön össze vele mert úgy gondolja az ő külsejével kell hogy kapjon szebbet,pénzesebbet oké.De nem túlzás az hogy szóba se álljon vele?Miért ne beszélgethetne egy jól kinéző nő egy csóró,ronda pasival?32/F

aug. 14. 14:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%

Mindenkinek jogában áll olyan valakik társaságát keresni, ami neki megfelel. Nem köteles senki olyan valakikkel tölteni az idejét, aki nem szimpatikus.

A te esetedben nem feltétlen az anyagi helyzeted vagy a kinézeted az ok, hanem az a hozzáállás, amit itt produlkálsz:

A nök pénzéhesek, a nök csak a kinézetre mennek, a nök nem hajlandóak veled lefeküdni, pedig te azt várod el, stb.

aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
De olyat még nem hallottam hogy egy férfi mondja egy nőnek hogy örüljön hogy szóba áll vele.Vagy egy nő olyat se szokott mondani,ha meglát egy jó pasit,hogy ez a pasi biztos szóba se állna vele.
aug. 14. 16:26
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
12: ez egészen egyszerűen nem igaz, max a beteg fejedben.
aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy nem, mert még életedben nem beszéltél igazi növel, csak elképzeled , mit mondana, HA véletlen mégis szóba állna veled.
aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, te miért nem a magad szintjén ismerkedsz? Miért kell neked jó nő? Miért gondolod, hogy neked "jár" a jó nő?
aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 veszettkecske ***** válasza:
97%

Jó nő, nem jó nő, jó pasi, nem jó pasi -relatív, és degradáló.

Kérdező, nálad van esélye egy hozzád képest "nem jó" nőnek? A kérdésedből ítélve szerintem kevésbé.

aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%
Fordítva is működik ám ez. Doktorált, magas beosztásban dolgozó jól kereső férfiként nem fogok olyan nővel élni, aki nem magasan műveltebb, mint az átlag. Az anyagi oldal sem mindegy, mindenem az utazás, Dél-Amerikába meg nem segélyből fog elkísérni a párom.
aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Én akkor is szóba állok egy nővel ha nem tetszik.Mert tudom hogy attól még lehet értékes hogy nekem nem jön be.
aug. 14. 19:11
 19/26 anonim ***** válasza:
96%
#18 Érdekes, mégis a jó nők miatt rinyálsz ahelyett, hogy a magadfajta között válogatnál.
aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%

Mivel ebben a kontextusban a "beszélgetés" az jelenti, hogy "úgy" és "azért" beszélget, így a kérdést fordítsuk meg: miért beszélne vele? Apropó: te mennyi ronda lánnyal beszélnél, ha jól kinéző pasi lennél?

Na ugye...

aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!