Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban túlzás?

Valóban túlzás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves vagyok, félig török származású.

A településen ahol élek, nemrég jött egy új fogorvos, aki török. A tanulmányait Magyarországon folytatta, úgyhogy már nagyon régen itt él.

Pénteken voltam nála először és hát a nevemből kiderült, hogy van bennem török vér.. Ő nagyon megörült, beszélgettünk és a konzultáció végén megkérdezte, hogy esetleg van-e kedvem egy kicsit beszélgetni, én meg mondtam, hogy miért is ne. Aztán szóba jött minden, szüleim hogy ismerkedtek meg, mikor szoktunk kimenni Törökországba, aztán mesélt arról, hogy ő, hogy jött ide illetve a magyar feleségéről meg a gyerekeiről, a kezdetleges "kultúrsokk"ról stb..:) Közben csinált mindkettőnknek egy nescafet. Megmondom őszintén, hogy én nem láttam semmi rosszat ebben mert végig nagyon tisztelettudó és kedves volt a doktor úr meg kb. az apám lehetne.

Az egyik barátnőm meg közölte mikor meséltem neki, hogy szerinte ez kicsit túlzás.

A szüleimmel beszéltem erről, ők semmi kivetnivalót nem találtak, sőt apukám szeretné megismerni mint "honfitárs", és beszéltünk is erről pénteken..


júl. 29. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak örült, hogy talált török származásúakat akikkel ismerkedhet.
júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs itt probléma, de majd később kiderül.
júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Arról a barátnődről ordít, hogy fogalma sincs, hogy egy török (vagy általában közel-keleti) ember mennyivel közvetlenebb, mint egy magyar vagy pláne, német, angol stb.

A fogorvos viselkedése és apukád reakciója is teljesen normális és természetes.

júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!