Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy barátom elköltözött az...

Egy barátom elköltözött az ország másik felébe konkrétan, hátrahagyva a teljes eddigi életét, csak azért, mert a hely ahova költözött, ott nincsenek cigányok, ez nem túlzás egy picit?

Figyelt kérdés

Elvileg valamilyen Heves megyei eldugott falu.


Azt megérteném ha itt városon belül költözött volna jobb környékre, vagy valami ilyesmi, de csak ezért elmenni az ország másik végébe csak szerintem hülyeség?


márc. 25. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Heves megyébe ment a cigányok elől? Érdekes :D
márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy te mit gondolsz. Az ő élete, úgy éli, ahogy akarja. Sokan sokkal nagyobb "hülyeség" miatt költöznek (pl. pár hetes kapcsolat), akár másik országba is.
márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő élete és az ő döntése
márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezt csak falból mondja, és valami teljesen más dolog van a háttérben, amit nem akar az orrára kötni senkinek.
márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak előrelátó volt. Nekem van olyan ismerősöm aki vett vidéken egy házat régen. Aztán elszaporodtak a faluban a setétebb bőrű egyének akik dolgozni annyira nem akartak, de éhen halni sem. Így a barátom háza mára elértéktelenedett, el sem tud onnan menekülni mert abból a pénzből amit kapna az ingatlanért nem kapna semmit jobb helyen.
márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer jártam én Gyöngyösön... A vonaton már felszállás után olyan fura alakok voltak, hogy csak néztem... Az egyik megtámadta a kalauzt, rendőrt hívtak rá. A másik meg valami drogokról beszélt eleinte, aztán őt is leszállították mert nem volt jegye, de ő engedelmeskedett. Mindegyik egy közeli faluba akart eljutni, már nem emlékszem a nevére. Szóval én oda nem mennék. Ráadásul a gyöngyösi meki is egy vicc, fél óra volt mire kihozták a kaját. Itthon ennyi idő alatt 4 km-ről házhozszállítják.
márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megértem. Én is ezt tettem.. És szintén hihetetlenül hangozhat, de borsodban találtam ilyen kis falut
márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hasonló lehet mögötte, mint amit a 4# ír.
márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!