Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem túlzás azt kijelenteni,hog...

Nem túlzás azt kijelenteni,hogy egy jó nő nem fog szóba állni csóró pasival,aki nem is néz ki jól ráadásul?

Figyelt kérdés
Mert az hogy nem jön össze vele mert úgy gondolja az ő külsejével kell hogy kapjon szebbet,pénzesebbet oké.De nem túlzás az hogy szóba se álljon vele?Miért ne beszélgethetne egy jól kinéző nő egy csóró,ronda pasival?32/F

aug. 14. 14:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Nekem már mondott olyat jól kinéző nő hogy örüljek hogy szóba áll velem.De ez alap,hogy két ember kommunikál,beszélget.Ez nem egy nagy dolog kéne hogy legyen.
aug. 14. 14:21
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem túlzás. Mindenki azzal áll szóba, akivel akar. Párkereséskor meg mindenkinek meg vannak az elvárásai.

Mikor megismertem páromat nem volt gazdag, de legalább az én elvárásaimnak megfelelt mind külsőre, mind belsőre. Se jogsija, se autója nem volt, és most sincs.

Az, hogy manapság honnan kezdődik az a gazdagság, az megint egy másik kérdés.


Ha nagyon nyomulsz egy csajra, az megint visszataszító. Rám is nyomult egy gyerekes apuka, k..rvára idegesítő volt, de sikerült lekoptatnom, remélem végleg és egyáltalán nem volt az esetem. És szóba álltam vele, a munkám miatt, de úgy tűnik, hogy félre értette, de nagyon.


Milyen témával kapcsolatban szeretnél te csóró, ronda pasi beszélgetni egy jó nővel?

aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Én szerintem az a nő,aki csak azért nem áll szóba egy férfival,mert az csóró vagy nem néz ki jól vagy mind a kettő az nem is érdemel jól kinéző,normális pasit.
aug. 14. 14:31
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

#3

Kérdező, már bocs, de ha én nem fogok szóba állni egy hajléktalannak, vagy egy alkoholistával, vagy egy drogossal, akkor az szívem joga, nem?


Nagyon elkeseredett lehetsz, szegénykém, ha már azt is meg akarod szabni a másiknak, hogy kivel álljon szóba. Pszichológushoz nem ártana elmenned!

aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, miért gondolod, hogy bárkinek is kötelessége veled beszélgetni?
aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Hát én nem jól kinéző és csóró férfi vagyok, de én sem állok szóba minden jött-ment félkegyelművel.
aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Miért kéne veled szóbaállni? Ha mondjuk a kollégám vagy és odajössz valami céges izével, akkor nyilván megbeszéljük, de egy szórakozóhelyen nem fogook terézanyaként bájologni minden kriptaszökevénnyel.
aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

A partnerkeresés-találás nem érdem kérdése, olyan nincs, hogy azért, mert nem áll szóba valami szakadt lénnyel, nem lesz normális kapcsolata valakinek, éppen ellenkezöleg, aki lesüllyeed a jött-ment szintre, annak utána nehezebb normális emberek közé visszatalálni.

Meg senkinek nem "jár" egy partner, aki igénytelen, pszichikailag problémás - mit pl te -, az egyedül marad, mert senki nem akar elöre látható problémákat okozni magának.

aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Relatív hogy kinek, melyik nőnek mi a ronda: számomra egy bájgúnár mögötte háremmel a rútabbnál is rútabb pl. még ha cimlapfótós is.
aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem a drogosokról és a hajléktalanokról beszéltem.Az egyszerű kiskeresetű átlag férfiakra gondoltam akik nem születtek adonisznak amiről nem tehetnek.
aug. 14. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!