Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki magányos, nincsenek...

Aki magányos, nincsenek barátai, kapcsolata, mivel tölti az idejét, hogyan enyhíti a magányát?

Figyelt kérdés

júl. 21. 22:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás, netezés, ügyintézés, plusz munka, GyK. (F!)
júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szabadidőmben tájekozodok, olvasok mindenről, sokszor Wikipédia cikkeket is írok, videókat nézzek meg persze gyakorizok is.
júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%

Elkaszinóztam 3,7 milliót 1,5 hónap alatt.

Hát nem unatkoztam sokat...

júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Sportolás (konditerem, úszás), sakk, olvasás, kutyámmal sétálok a szabadban, főzés (időnként újat próbálok), néha elutazok városokban vagy külföldre.


De nekem alapvetően sosem volt gondom a magánnyal. Inkább voltam egyedül egész eddigi életemben, mint társaságban. Voltak időszakjaim mikor úgyéreztem, hogy ezen változtatnom kell, de az élet sokszor visszaigazolta, hogy nem az a helyes út számomra. Szóval szerintem aki alapvetően élvezi az egyedüllétet, az úgy is feltalálja magát.

júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%

A probléma kedves kérdező, hogy abból indulsz ki, aki magányos, az minden áron oltani akarja szomját a magány ellen :)

Én esetemben azért vagyok magányos, mert rosszul vagyok a társaságtól és az emberi kapcsolatoktól. Legjobb dolog az életemben amikor hazajövök a munkából utolsó nap, és van 2.5 napom amit teljes magányban, ürességben és békében tölthetek filmekkel, sporttal, olvasással, tanulással. A baj ott kezdődik amikor vissza kell térni az emberek közé :)

júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Film

Könyv

Játékok (PC)

Mozi

Főzés, sütés

Takarítás

júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Ha nem hiányzik hogy legyen kapcsolatod valakivel, akkor csak egyedül vagy, ha magányos vagy, akkor ez negatív érzéssel tölt el, had idézzek a wikipédiáról: "A magányosság olyan érzelmi állapot, melyben a személy erőteljes üresség és kirekesztettségi érzést tapasztal".


Aki ilyet érez, hogyan "vonja el" a figyelmét arról, hogy szügsége lenne egy társra?

júl. 21. 23:12
 8/28 anonim válasza:
63%
Én nem tudom, sosem éreztem ilyet xd
júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne mástól vard, hogy pótolja ezt az ürességet. Bazinagy terhet tennél rá, és ezt sokan nem vállalják, aki meg vállalja az nem biztos hogy meg tud felelni, hogy "elég" lenne neked, és ezen elcsúszhat egy kapcsolat.

Ezt neked kell feltöltened. És utána valszeg sokkal könnyebben találsz társat is ha már helyrerázódtál.

Próbálj hobbikat találni, érdeklődesi területeket. Ne a világtól várd hogy szórakoztasson, hanem magadat szórakoztasd, találj ki programot, semmi extrát, egy jó sétát, menj sportolni, vagy tanulj valami újat, pl nyelvet, tűzz ki célokat, csinálj filmlistat vagy könyvlistát hogy miket akarsz megnézni és elolvasni. Vlogolj vagy blogolj vagy csak írj naplót. Kertészkedj. Zenélj. Fejlessz készségeket. Meditálj. Tanulj főzni vagy sütni. Annyi minden van...

júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mivel lemondtam minden létező barátságról és fiatalkori élményekről azért, mert az én korosztályomban szinte lehetetlen normális barátokat találni, játszani szoktam, írni és rajzolni. Ezek általában lekötnek, de csak ideig-óráig, az idő nagyrészében szinte csak unatkozom.
júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!