Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek sikerült, higyan tört...

Akinek sikerült, higyan tört ki? Akár magányból akár alberletből pénztelenségből, bàrmilyen gödörből?

Figyelt kérdés

Segítséggel csak? Mert az nincs..

Kivéve a netes tanulmányok Bryen Tracy pl, vonzás tv-e stb.

Eddig nem hatnak:(

Olyan mintha vmi szerencsétlenbe tettek volna engem bele hogy bármit tanulok bármihez fogok mindig kudarc a vége.



júl. 3. 18:52
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Volt egy gyerek a középsuliban. Egyszerű, szerény gyerek volt, szerintem szegény is. Viszont sokat tanult és szinte mindenből kitűnő lett. Lehet, hogy volt egyetemen is, azt már nem tudom. Aztán a szakmájával bejárta az egész világot. Legutóbb azt hallottam róla, meg láttam is a LinkedIn-en, hogy Japánban él. Szerintem Ő felért a csúcsra. Mi a titka? Bátorság, kitartás, céltudatosság, tudás és talán szerencse is.


Másik osztálytárs, egy zseni volt. Most ott dolgozik, ahová mi többiek soha nem juthattunk volna el. Gyárilag kódolva volt nála a siker.


Mi a titkuk? Az, amit az elsőnél is írtam.

Karrier szempontjából révbe értek.

Magánéletileg? Passz. (Mondjuk a második úgy is, mert vele szoktam találkozni osztálytalálkozókon.)


Szerintem a nőknél fontosabb a magánéleti siker, tehát a jó házasság, a gyerekek, stb.

A gazdagság nem garancia a magánéleti sikerre. Szerintem.

júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Mellstroy orosz videos kozelebe kell jutnod valahogy. Ott dolne neked a le. Lehet neha elo adsban ossze verne....Dehat penz...cadh! Tudod!!
júl. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
43%

Ne haragudjatok de eszmeletlen amit itt latok! Ez a penz utani sovargas. Meg az ahogy lenezitek az alig fizeto munkakat. Na meg a falusiakat.

Tessek egy siker sztori: 6 osztalyom van. Magyarorszagnal joval fejletlenebb orszagban eleg. Nem mindenben fejletlen de sokban elmarad mellettetek. Alap fizetest kaptam 17 even at. Megszunt a munkahelyem de eszem agaban nincs mashova menni. Van eleg penzem, ugy, hogy el tettem felre amelett, h hazat vettem es fel ujitottam. Es meg dolgoztam otthol is a kertes hazamban. Ha orokke akartok robotolni az a ti dolgotok. Ez is csak a rongy razasrol szol meg, h el tudjatok menni nyaralni. Sose voltam nyaralni mas orszagban. Gyerekes, h nektek az a legnagyobb almotok. Aki egyedul van az konnyebben ide juthat, mert a kolkok meg a csalad lehuz. 37 vagyok ES TOBBET NEM KELL DOLGOZZAK azoknak a kutyaknak akik szarba se neznek!

júl. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!