Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van-e olyan köztetek, aki...

Van-e olyan köztetek, aki introvertáltabbként világéletében inkább menekült a sok embertől, de...?

Figyelt kérdés

... az évek, évtizedek után azért mégiscsak szüksége van társaságra, csak nem olyan nagyra, mint az emberek többségének, hanem csak 1 barátra.

De mivel hasonlóan visszafogott természetű embert nehéz találni a zsúfolt tömegben, nem találtuk meg egymást.


tegnapelőtt 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, bár nekem szerencsém volt, mert sikerült 1-2 barátra lelnem az életben, akikre tényleg számíthatok. Ettől függetlenül persze meg kell állnom a helyemet magam is, ami sokszor nehéz.
tegnapelőtt 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
én mindig is vágytam társaságra de a kutyát sem érdekeltem soha
tegnapelőtt 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogjuk megtalálni egymást. Mi nagyon hamar csalódunk, ez a tapasztalatom.
tegnapelőtt 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor most már nem is próbálkozol?
tegnapelőtt 16:48
 5/18 anonim ***** válasza:
Én arra jöttem rá, hogy introvertált emberként is lehet viszonylag extrovertáltan, vagy normálisan viselkedni, kapcsolatot építeni, barátkozni. Azt kell elfogadni, hogy sok embert meg kell ismernünk ahhoz, hogy abból néhány a közeli barátunkká váljon és nem úgy megy, hogy szembe jön valaki és rázúdíthatjuk a barátságunkat.
tegnapelőtt 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, hány éves vagy?
tegnapelőtt 17:12
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Egy nagyon jó barátság, vagy egy nagyon jó párkapcsolat is kialakulhat belőle.
tegnapelőtt 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7 Jó ez az optimizmus!

Nekem most egy párkapcsolat egy konkrét személlyel jól jönne. Vagy valaki mással.

Vagy barátság. Azért az sem lenne rossz! Jó, amit 5-ös írt, teljesen jól látja a helyzetet.

Én a 3-ast írtam, nekem ez a bajom. Nem zúdítom rá magam senkire, viszont észrevettem, hogy jön egy csalódás, és utána nem tudok már befogadóan viszonyulni a másikhoz.

Olyan barátaim vannak, akikkek élethelyzetünk vagy a földrajzi közelség miatt folyamatosan jelen vagyunk egymás életében, barátoknak tekintjük egymást kölcsönösen. Olyan téren viszont én is a magányosok táborát növelem, hogy senkim sincs, olyan igazi, legeslegjobb barátom/barátnőm, akivel intim (nem szex) viszonyt alakíthatnék ki, akivel megbeszélhetném a belső vívódásaimat, vagy akinek jólesne az ölelése.

tegnapelőtt 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Introvertált,de nem búskomor budapesti férfi vagyok.

Nehezen barátkozom,de ha kedvelek valakit,ahhoz ragaszkodom.Illetve csak szeretnék ...


F /Bp

tegnapelőtt 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#4 De. Csak lassan, finoman. Hátha pár év múlva beérik a gyümölcse.
tegnapelőtt 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!