Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most hogy Bulgária is lehagyot...

Most hogy Bulgária is lehagyott minket,a nők jobban elfogadják,ha egy férfi szegény?

Figyelt kérdés
Megértőbbek lesznek a nők azokkal a férfiakkal akiknek nincs se pénzük,se lakásuk,se autójuk?Hiszen most már hivatalosan is Európa legszegényebb országa vagyunk,nálunk költenek az emberek legkevesebb pénzt az unióban.

jún. 29. 15:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
61%

"Az ugyan olyan szegény nők igen."


Aki meg ezt így le bírja írni, az nyakon felül szegény, de nagyon.

Ugyan, milyen nők?

jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem fogadják el jobban, a saját szintjükön lévő,vagy külföldön dolgozó pasit keresnek... Náluk szegényebbel nem kezdenek...
jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
56%

Nem leszek megértőbb.

Nem értem az egészet. Én nem pénz alapján választok párt.

Elárulom neked h nő létemre 22 évesen fogtam magam és kimentem tökegyedül külföldre, kerestem pénzt amire kellett, még anyámnak is adtam.

Ha tudni akarod gyerekeket fuvaroztam, kutyát sétáltattam és angol leckéket adtam. Nem voltam krva.

Az a szint, amin egy ilyen kérdést feltevő ember mozog, akkor sem érdekelne, ha a világ összes fővárosában rendelkezne luxusingatlanokkal.

Te a lufimellű egyenpcsákra buksz, akik agy nélkül élősködnek.

Kényelmesen iszod az aranyászokat miközben önsajnálatban fetrengsz és hibáztatod a világot meg a csúnya gonosz magyar nőket

jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy! Inkább külföldre házasodik.
jún. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!